EN|RU|UK
 Суспільство
  857  8

 Запускається програма з розвитку підприємницької діяльності для ветеранів війни на Донбасі і їхніх сімей

Українська Соціальна Академія запускає програму, яка має на меті допомогти ветеранам відкрити власну справу і зробити крок до нових можливостей у мирному житті. В рамках навчання учасники отримають необхідні знання, щоб реалізувати свої здібності і почати власний бізнес.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

Структура програми:

  1. Інтенсивний бізнес курс "Підприємництво: відкриття власної справи", який триватиме з жовтня 2018 по січень 2019 р., складається з 7 модулів, кожен із яких триває 2 дні. Інтенсивний курс включає також самостійну роботу між модулями.
  2. Весняна менторська підтримка. Ветерани працюватимуть із наставниками для підготовки бізнес-плану з лютого по травень 2019 р. Українська Соціальна Академія і партнери забезпечать як онлайн, так і індивідуальне наставництво. Після цього етапу кожен учасник програми повинен мати доопрацьований бізнес-план власного проекту відповідно до рекомендацій експерта.
  3. Конкурс бізнес-планів та визначення переможців, які отримають підтримку. У травні 2019 року ветерани представлять свої бізнес-плани перед експертною групою, яка обере 5 найкращих проектів у Сумах і Кам'янці-Подільському.
  4. Фінальна церемонія нагородження. 10 фіналістів представлять свої бізнес-плани в м.Києві в червні 2019 року з яких чотири найкращі виберуть для отримання фінансування для старту в розмірі 1500 доларів США кожна.
  5. Інформаційно-консультаційна підтримка бізнесу ветеранів (червень-вересень 2019).

Завдання проекту:

- сприяння у створенні власного (сімейного) бізнесу в умовах високого рівня безробіття в Україні, реалізації організаторських здібностей військовослужбовців та формуванні класу законослухняних платників податків;

- Психологічна реабілітація учасників проекту з метою підвищення їх мотивації до активної соціальної адаптації в громадянське суспільство з ринковою системою відносин;

- сприяння в працевлаштуванні учасників проекту з метою поліпшення умов життя сімей військовослужбовців.

Цінність програми:

Завдяки програмі її учасники вмітимуть складати власний бізнес-план, дізнаються про успішні проекти соціального підприємництва, які вже реалізовані в Україні і за кордоном, отримають практичні корисні навички менеджменту, фінансів, маркетингу, лідерства та права. Також слухачі програми отримають унікальну базу контактів фахівців-експертів.

Місце проведення: місто Суми і місто Кам'янець-Подільський.

Умови участі:

Учасником проекту може стати боєць АТО і військовослужбовець Збройних Сил України, Міністерства внутрішніх справ, Служби безпеки України, Державної прикордонної служби України, Державної спеціальної служби транспорту, Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Також участь у проекті можуть брати дорослі члени сімей згаданих вище категорій військовослужбовців.

Вік учасника проекту не має перевищувати 50 років.

Посилання для реєстрації в програмі: https://goo.gl/forms/jpoliYRZ6beihjW42

Проведення цієї програми стало можливим завдяки фінансовій підтримці канадсько-українського фонду.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3085903
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору