EN|RU|UK
 Політика України
  4573  44
Матеріали за темою:

 "10 із 14 кандидатів у Президенти провалюють роботу в Раді", - Комітет виборців України

Найбільш наполегливо в парламенті працюють потенційні кандидати з найнижчим рейтингом, підрахували в КВУ.

Комітет виборців України оцінив активність роботи народних депутатів, які є потенційними кандидатами на посаду Президента України, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на КВУ.

Загалом було проаналізовано роботу 14 нардепів: Тимошенко, Ляшка, Бойка, Вілкула, Добкіна, Новинського, Рабіновича, Мураєва, Капліна, Купрія, Чумака, Білецького, Тарути та Шевченка.

Діяльність депутатів оцінювали за такими параметрами, як відвідування засідань ВР та комітетів, участь у голосуваннях та успішність законодавчої роботи.

Результати дослідження невтішні, заявляють у Комітеті виборців.

10 із 14 потенційних кандидатів у президенти ігнорують парламентські голосування. 7 політиків жодного разу за останню сесію не відвідали засідання свого комітету.

Лідери "прогульників" - депутати Мураєв, Добкін та Рабінович. Вони майже не з'являлися на засіданнях комітетів та пропустили майже всі і засідання, і голосування Ради.

Найбільш сумлінними, згідно з підрахунками КВУ, виявилися Шевченко, Каплін та Чумак. Вони старанно трудяться в комітетах і справно ходять на засідання. Утім, переважну більшість голосувань також пропустили.

Продуктивність роботи окремих законодавців є фактично нульовою. Добкін і Купрій взагалі не реєстрували законопроектів. Бойко зареєстрував один, але його не прийняли. Успіху в ухваленні своїх законопроектів і постанов домоглися тільки Ляшко (12), Тимошенко (5) й Каплін (4). При цьому ефективність роботи Капліна мінімальна: ухвалено лише 4 законопроекти із зареєстрованих ним 50.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3085835
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору