EN|RU|UK
 Суспільство, Здоров'я
  657  15

 Викиди хімікатів із заводу "Титан": показники шкідливих речовин у Херсонській області в межах норми, - МОЗ

Ситуація в Херсонській області залишається стабільною: показники шкідливих речовин залишаються в межах норми, а жителі районів на півдні області не звертаються за медичною допомогою.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в оперативних даних про ситуацію в Херсонській області, опублікованих Центром громадського здоров'я МОЗ України.

Так, станом на 12:00 12 вересня 2018року:

1. За результатами досліджень мобільної лабораторії, протягом останньої доби перевищень максимально разової та середньодобової концентрації шкідливих речовин на території Херсонської області не виявлено. Дослідження на вміст в атмосферному повітрі оксиду азоту, оксиду сірки, сірководню, оксиду вуглецю та пилу проводилися поблизу КПВВ "Каланчак".

2. За минулу добу до закладів охорони здоров’я області для отримання медичної допомоги громадяни не зверталися.

3. Структурні підрозділи МОЗ України та інших міністерств продовжують проводити регулярні лабораторні дослідження повітря і тримати на контролі стан здоров’я мешканців області.

Також у відомстві нагадали, що в разі погіршення самопочуття (неприємного присмаку в роті, подразнення слизових оболонок очей, органів дихання, шкіри) необхідно терміново звертатися до лікаря.

З рекомендаціями для жителів населених пунктів, які потенційно можуть постраждати від викидів невідомої отруйної хімічної речовини в районі розташування хімічного підприємства "Кримський Титан", можна ознайомитися за посиланням: http://bit.ly/2QjvH6L

Викиди хімікатів із заводу Титан: показники шкідливих речовин у Херсонській області в межах норми, - МОЗ 01

Нагадаємо, наприкінці серпня з'явилася інформація про те, що з хімзаводу через спеку почали випаровуватися шкідливі речовини. Прикордонники Херсонського загону виявили перевищений вміст хімічних речовин у повітрі.

Окупаційна влада Криму оголосила, що завод "Кримський титан" буде зупинено на два тижні. Дітей дошкільного та шкільного віку масово вивозять із міста.

Президент України Петро Порошенко запросив дітей з Армянська оздоровитися в Херсонській області. Водночас за даними Херсонської ОДА, залежно від вітру 6 сіл на Херсонщині потрапляють до зони дії викидів із заводу "Титан". Станом на 7 вересня через викиди з "Титана" із семи сіл Херсонщини вивезли на оздоровлення 193 дитини і 4 вагітні жінки.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3085824
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору