EN|RU|UK
 Суспільство
  1405  40

 Кожен дев'ятий мешканець Землі голодує, а 13% дорослого населення планети страждає на ожиріння, - ООН

За даними ООН, кількість людей у світі, які страждають від голоду, знову зростає. У 2017 році таких налічувалося 821 млн - на 6 млн більше, ніж роком раніше.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на DW, це означає, що кожен дев'ятий мешканець Землі голодує.

Такі дані наводять у щорічному звіті "Ситуація з продовольчою безпекою та харчуванням у світі у 2018 році" п'ять структурних підрозділів ООН - Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО), Міжнародний фонд сільськогосподарського розвитку (МФСР), Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ), Всесвітня продовольча програма (WFP) та Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ).

Ситуація з голодом найбільше погіршилася в Південній Америці та в більшості регіонів Африки, а в Азії темпи зменшення кількості тих, хто голодує, також значно знизилися, зазначається у звіті. Найбільше людей, що страждають від голоду та недоїдання, як і раніше, проживають у країнах Азії - 515 млн. Ще понад 256 млн - у країнах Африки, 39 мільйонів - у Латинській Америці та на островах Карибського моря.

Серед ключових чинників, які сприяють поширенню голоду, окрім конфліктів та економічного спаду в окремих країнах, у звіті називаються і зміни клімату, що призводять до посух та повеней у різних регіонах світу.

За даними агентств ООН, близько 151 млн дітей у світі у 2017 році у віці до п'яти років страждали через недоїдання. Переважна більшість таких дітей - у країнах Азії (55 відсотків) та Африки (39 відсотків).

У звіті традиційно звертається увага і на протилежну проблему - ожиріння. Так, у 2017 році людей, що страждають на ожиріння, у світі налічувалося 672 млн, або 13 відсотків, дорослого населення планети. Насамперед ця проблема стосується країн Північної Америки, утім, спостерігається також тренд на збільшення кількості людей з ожирінням у країнах Азії та Африки.

Нагадаємо, в аналогічному звіті за 2016 рік кількість людей, що страждають від голоду та недоїдання у світі, в ООН оцінили у 815 млн осіб.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3085727
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору