EN|RU|UK
 Політика України
  1694  69
Матеріали за темою:

 За півтора року, поки я очолюю ГПУ, є 2100 вироків щодо корупції, - Луценко

Генеральний прокурор Юрій Луценко заявив, що за час його перебування на посаді керівника ГПУ видано 2100 вироків щодо корупції.

Про це Луценко сказав в інтерв'ю Цензор.НЕТ.

"Фактично є дві системи: ГПУ з колегами і САП-НАБУ. Ці дві групи мають встановлене законом розмежування повноважень у боротьбі з корупцією. ГПУ відповідає за розслідування справ категорії "А" старого періоду і категорії "Б" нового періоду.

Грубо кажучи, категорія "А" - це від губернаторів і вище. Категорія "Б" - від голови сільради до заступника губернатора. Тобто я, Аваков, Грицак і Бєлан фактично відповідаємо за протидію корупції від села до заступника губернатора. А Холодницький і Ситник - від губернаторів і вище. Це жорстка вимога закону", - сказав він.

Оцінюючи результат своєї антикорупційної діяльності, Луценко повідомив, що за півтора року його перебування на посаді Генпрокурора, видано 2100 вироків щодо корупції.

"... Формально я, звичайно, міг би сказати: "Громадяни, у мене 2100 вироків щодо корупції категорії "Б". Я свою зарплату відпрацював, дрібної і середньої риби наловив. 2100 за термін трохи більше півтора року - це небувалий результат". А за великою рибою - вибачте, йдіть у САП і НАБУ", - додав Генпрокурор.

Повне інтерв'ю з Юрієм Луценком читайте ТУТ.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3085661
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору