EN|RU|UK
 Політика України
  5459  130
Матеріали за темою:

 Я спілкуюся з приводу майбутньої парламентської кампанії з Кличком. Але не тільки з ним, - Луценко

Генеральний прокурор Юрій Луценко після президентських виборів має намір продовжувати політичну кар'єру і зараз веде переговори з іншими політиками, зокрема, з Віталієм Кличком.

Про це Луценко сказав в інтерв'ю Цензор.НЕТ.

"Так, я справді спілкуюся з приводу майбутньої парламентської кампанії з Кличком. Ми ведемо про це дуже хороші розмови. Але не тільки з ним", - підтвердив він.

Говорячи про своє політичне майбутнє, Луценко зазначив, що планує залишатися на посаді керівника ГПУ до закінчення президентських виборів.

"Я вважаю, що мій політичний досвід і можливість сказати "ні"(а якщо треба, то й значно грубше) за всіма вісьмома телефонами, - потрібен тут до закінчення президентських виборів. А після цього за будь-якого результату я маю намір підготуватися і перейти в українську політику. Хочу підкреслити - за будь-якого результату виборів", - сказав він.

Оцінюючи свою діяльність у ГПУ, Луценко вважає, що не скоював жодних корисливих злочинів чи зловживань.

"Якщо думати тільки про особисту безпеку в нашій країні на тих посадах, які я обіймаю останні десять років, - можна було б узагалі не робити нічого. Тобто ми всі ходимо по лезу Закону та необхідності. Я вважаю, що я ніде не переступив закон у жодних корисливих, шкурних темах. Я не допустив використання ГПУ для політично мотивованих арештів невинних...

Обережність - це не про мене. Я ніколи не сходив з Майдану, будучи на будь-яких посадах. І вперто намагаюся довести, що перебування у державній владі може бути ефективним. Упевнений, що у мене є чим відрапортувати за ці роки в ГПУ. І ще раз: я точно знаю, що не скоював жодних корисливих злочинів чи зловживань.

Тому якщо хтось хоче посадити мене за законом, я можу спати спокійно. Якщо ж країна раптом повернеться до часів самодержавства Януковича з іншим прізвищем - звичайно, це можливо. Але тоді вся країна знову стане в'язницею. А маленька в'язниця нічим не відрізняється від великої".

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3085640
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору