EN|RU|UK
 Політика України, Здоров'я
  3263  91

 "Комітет з питань сексизму та шовінізму": МОЗ відмовляється відвідувати профільний комітет і просить втрутитися Парубія. ДОКУМЕНТ

В.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун просить спікера Верховної Ради Андрія Парубія вирішити критичну ситуацію, що склалася в парламентському Комітеті з питань охорони здоров'я.

Як передає Цензор.НЕТ, про це на сторінці у Facebook написала в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун.

Вона нагадала, що минулого тижня почалася нова сесія Верховної Ради України, а разом з нею - відновив роботу Комітет Верховної Ради з питань охорони здоров'я.

"На кожне засідання Комітету ми постійно делегуємо членів нашої команди для виступу з питань порядку денного. Втім, щоразу засідання Комітету стають дедалі більше схожими на цирк, ніж на місце, де відповідальні депутати та урядовці, державні службовці обговорюють та приймають спільні рішення, покликані покращити систему охорони здоров’я та вирішити нагальні проблеми", - пише Супрун.

За її словами, на засіданні Комітету минулого тижня ситуація вкотре "досягла абсурду". На засіданні розглядалися "вкрай важливі питання", зокрема ситуація, яка склалася в Національній дитячій спеціалізованій лікарні "ОХМАТДИТ" МОЗ України.

Далі Супрун пише: "В ході обговорення мою заступницю Ольгу Стефанишину та інших представників Міністерства постійно перебивали, озвучували особисті образи та взагалі не дали можливості висловити свою позицію. Підтвердженням такої "ввічливої" поведінки є стенограма цього засідання Комітету (у якій зафіксовано лише частину того, що відбувалося під час засідання). Так, зокрема, народний депутат Ігор Шурма неодноразово некоректно висловлювався: "…мовчіть, я не хочу вас слухати взагалі…", "…помовчіть, якщо ви хочете добитися чого-небудь", "…ви не в себе в сім’ї, ви на засіданні комітету. Чоловіка будете перебивати свого або Супрун. Тому послухайте, що я вам скажу…".

Народний депутат О. Мусій дозволяв собі відверто образливі та грубі висловлювання стосовно представників Міністерства на кшталт: "..Ви не керівники, ви злочинці там засіли всі у владних кріслах. І вбивці українців…Так, ви вбивці! І ви злочинці! Тому ви не можете керувати взагалі нічим, крім псевдогромадських фондів і псевдогромадських організацій, відмивати кошти за кордоном…".

Ця ж особа на засіданні комітету 05.06.2018 також звинуватила Міністерство охорони здоров'я України і Володимира Гройсмана разом з усім урядом у фашизмі".

Супрун зазначає, що така поведінка з боку певних депутатів є регулярною, і вважає її "вкрай неприпустимою".

"До того ж це відбувається за повного сприяння голови Комітету, яка вважає такий формат спілкування цілком належним. Це, у свою чергу, жодним чином не сприяє проведенню конструктивного цивілізованого діалогу", - пише в.о. міністра.

Вона також повідомляє, що офіційно звернулася до Голови Верховної Ради України Андрія Парубія з проханням допомогти вирішити критичну ситуацію

"До врегулювання зазначеної проблеми МОЗ України вважає участь у засіданнях Комітету недоцільною", - зазначила Супрун.

Комітет з питань сексизму та шовінізму: МОЗ відмовляється відвідувати профільний комітет і просить втрутитися Парубія 01
Комітет з питань сексизму та шовінізму: МОЗ відмовляється відвідувати профільний комітет і просить втрутитися Парубія 02
Комітет з питань сексизму та шовінізму: МОЗ відмовляється відвідувати профільний комітет і просить втрутитися Парубія 03

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3085612
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору