EN|RU|UK
 Спорт
  2231  26

 ФФУ збудує 2500 нових полів в Україні

Федерація футболу України активно взялася за розбудову спортивної інфраструктури країни.

Про це у своїй колонці на сайті "Українська правда" заявив футбольний тренер та голова комітету національних збірних ФФУ Мирон Маркевич.

"У найближчих планах – побудувати в Україні 50 повнорозмірних стадіонів та 2,5 тисячі міні-футбольних полів зі штучним покриттям. Футбольний майданчик, який з’являється у дворі, є центром тяжіння для молоді, поштовхом до вибору здорового способу життя, передумовою для об’єднання в клуби, народження футбольної культури, традицій", - написав у своєму блозі експерт.

Маркевич зазначає, що проти діяльності ФФУ ведеться інформаційна війна, метою якої, на думку деяких експертів, є призупинення розвитку спорту в Україні.

"Слід розуміти, що до 2014 року в Україні майже нічого не робилося для розвитку футболу. Я ж пам’ятаю, як було раніше: майданчиків не було, а якщо і будувалися, то малесенькі, нестандартні, низької якості, які й служили не довго. І я бачу, що є зараз", - пише Мирон Маркевич.

Окрім того, за словами директора заводу "ФФУ Продакшн" Андрія Бондаренка, "німецька технологія виробництва штучного покриття, обрана заводом, є однією з найкращих та є запорукою довготривалої експлуатації поля".

Нагадаємо, нещодавно розпочала свою роботу дитяча футбольна академія ФФУ.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3085605
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору