EN|RU|UK
 Політика України
  6084  90

 Діти оплатили переліт, все інше обійшлося мені в підйомну суму, - Луценко про відпочинок на Сейшелах

Генеральний прокурор Юрій Луценко заявив про те, що не шкодує про сімейну поїздку на Сейшельські острови, хоча він прогнозував негативну реакцію суспільства.

Про це він сказав в інтерв'ю Цензор.НЕТ.

"Відповідь буде дуже банальною: я люблю свою дружину. У нас було 30-річчя весілля, а у дітей - відкладена весільна подорож. Ми домовилися їх провести разом. Саша з Настею підбирали, куди поїхати. У результаті вони оплатили переліт, все інше обійшлося мені в підйомну суму. Тобто я ні на що не скаржуся. Так, це дорого. Але це було раз за 30 років, і я вважаю, що моя любов і її самовідданість у важкі для нас часи це заслужили.

І ще одна причина. У мене велика зарплата, приблизно 150 тисяч гривень. Це багато. І в декларації у мене показані великі, за українськими мірками, гроші, які є у нашій сім'ї. Ця сума склалася в силу колишнього бізнесу дружини, а тепер - бізнесу старшого сина", - сказав він.

За словами Луценка, він запитував себе: чи може під час війни хоч якось користуватися цими грошима?

"Відповідаю: якщо Генпрокурор навіть країни, яка воює, не відпочине, як я, 10 днів за сезон - він буде менш дієздатним. І я провів 3 дні в Україні і 7 днів - за її межами. Чи мав я на це право? Це необхідність - як і у кожної людини, яка має відпочити з тим, щоб працювати ефективно.

Але я собі ставив інше запитання: які гроші я маю моральне право при цьому витрачати? І знайшов для себе таку відповідь: я ділю все на частки в 30%. Тобто 30% нашого загального сімейного доходу йде на життя (продукти, комунальні витрати, обслуговування автомобілів); 30% - на благодійну допомогу (в першу чергу АТО). І 30% - на відпочинок. В тому числі, за кордон.

Прошу поставитися до цього з розумінням, але відпочити на будь-якому українському курорті я не зможу. Оскільки це перетвориться на мітинг і прийом громадян. Тому єдиною формою відпочинку, при якій я можу випасти подій, що вирують в Україні, стає виїзд в одну з європейських країн", - заявив Генпрокурор.

Повне інтерв'ю з Юрієм Луценком читайте ТУТ.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3085569
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору