EN|RU|UK
 Політика України, Київські новини
  7918  38

 Фракція "Самопомочі" в Київраді ухвалила рішення про саморозпуск, - Гусовський (оновлено)

Фракція "Об'єднання "Самопоміч" у Київській міській раді ухвалила рішення про припинення своєї діяльності і розпуск, заявив глава фракції Сергій Гусовський.

Текст рішення фракції на прес-конференції в "Інтерфакс-Україна" у вівторок зачитав С. Гусовський, передає Цензор.НЕТ.

"Фракція ... вирішила: розпустити депутатську фракцію "Об'єднання "Самопоміч" у Київській міській раді VIII скликання і припинити її діяльність", - заявив С. Гусовський.

За його словами, фракція прийняла таке рішення на загальних зборах, в яких узяли участь 19 із 22 депутатів Київради від "Самопомочі".

У заяві також відзначається незгода з діями і рішеннями керівництва партії щодо оцінки діяльності фракції в Київраді.

Фракція також заявляє про безпідставність і провокаційність публічно висловлених лідерами партії звинувачень на адресу фракції та окремих її членів.

У заяві зазначено, що фракція не згодна з мовою ультиматумів, погроз і практикою приниження гідності.

Фракція висловила незгоду з внутрішньопартійною культурою, порядком і способом ухвалення управлінських рішень у партії, методом і тональністю внутрішньопартійної комунікації.

Ухвалюючи таке рішення, фракція керувалася ч. 1, 11, 12 ст. 17 регламенту Київради і п. 4.7.9 положення про фракцію.

С.Гусовський повідомив, що має намір у вівторок передати рішення фракції "Самопоміч" секретарю Київської міськради. Він переконаний, що цього ж дня на пленарному засіданні Київради рішення буде оприлюднено і набуде чинності.

За його словами, за таке рішення проголосували 18 депутатів, один - утримався, зазначає lb.ua.

Раніше стало відомо, що із "Самопомочі" виключені 4 депутати Київради разом з головою фракції Гусовським. За даними "Самопомочі", депутати голосували за виділення землі родичам однопартійця. Матеріали передані в НАБУ. Сам Гусовський назвав таке рішення розправою з "неугодною київською командою". А виключений з партії депутат Київради Васильчук заявив: "Я мав справу з диктатурою керівництва "Самопомочі".

Сам Марченко, за виділення землі родичам якого і проголосували депутати, заявив: Ділянка перебуває в користуванні з 80-х років. Це лише привід для боротьби з Гусовським. Тим часом "Самопоміч" оприлюднила результати свого розслідування: 23-річна дочка депутата Марченка видала позик на $5 млн і отримала в іпотеку 35 гектарів землі.

Разом з тим, Гусовський заявив: Мені мандат вручала не партія. Буду далі працювати як депутат.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3085545
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору