EN|RU|UK
 Політика України
  10198  188

 Я запросив Седлецьку не на закритий міжсобойчик, але на зустріч із Генеральним прокурором. А вона хотіла створити з цього шоу, - Луценко

Генеральний прокурор Юрій Луценко запевняє, що готовий прийти на ефір до Наталі Седлецької у вільний час, проте не вважає доречним проводити робочу зустріч у присутності камер.

Про це в інтерв'ю Цензор.НЕТ сказав Генеральний прокурор Юрій Луценко.

"Я запросив сюди журналістку не на якийсь закритий міжсобойчик - але на зустріч із Генеральним прокурором. На цій зустрічі вона могла бути присутньою зі своїм адвокатом, а я, природно, - зі слідчим і прокурором. З відомих причин, я ніколи не зустрічаюся сам на сам із фігурантами будь-якої кримінальної справи ...

З приводу зустрічі з десятьма народними депутатами Генпрокурор вважає, що ця подія могла внести ясність у питання, які дискутуються в суспільстві.

"Десять депутатів звернулися до мене з правом невідкладного прийому. Я запрошував пані журналістку на зустріч з цього ж питання з десятьма депутатами, включно з головою профільного журналістського комітету ... По-моєму, саме така зустріч дійсно могла дати відповіді на всі питання, які сьогодні так палко дебатуються. у цій справі немає ніяких підводних каменів. Ми просто розслідуємо кримінальну справу, в якій журналісти є головними свідками", - уточнив Луценко.

Він запевнив, що готовий піти на ефір, коли звільниться час, але не визнав доречним проводити зустріч із Седлецькою в присутності камери:

"В силу того, що у мене робочий день, я не можу перетворювати кабінет на місце проведення прямих ефірів із відповідями на запитання журналістів. Вважаю це неприйнятним у розслідуванні будь-якої кримінальної справи - і цієї зокрема. Я вважав за краще говорити про те, що, чому і як ми робимо - а журналістка хотіла створити з цього шоу-програму із запитаннями до прокурора ...

Виникла проблема: журналістська спільнота дивується (а хтось вже й обурений) тим, що ГПУ сміє знімати інформацію телекомунікацій журналістів. Як можна вирішити цю проблему? На робочій нараді в присутності прокурора у справі чи в студії?

Адже справа не в тому, щоб загнати Луценка в кут якимись запитаннями, а в тому, щоб знайти правильну з точки зору вимоги слідства і журналістських інтересів, відповідь. Тобто це двостороння дорога, і Седлецьку я запросив сюди не на закритий міжсобойчик, як ви говорите, а на робочу нараду. Так само сюди приходять депутати й адвокати з будь-яких кримінальних справ".

Також Луценко висловив готовність відповісти на всі 10 запитань Седлецької.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3085538
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору