EN|RU|UK
 Події
  3698  64

 Окупаційний "суд" зобов'язав "Кримський титан" доплатити в бюджет РФ майже 9 мільйонів євро за негативний вплив на довкілля

"Арбітражний суд" в окупованому Криму ухвалив, що завод "Кримський титан" в Армянську має доплатити в бюджет Росії 736,9 мільйона рублів (майже 9 мільйонів євро) за негативний вплив на довкілля.

Про це йдеться в повідомленні, розміщеному на сайті Федеральної служби РФ з нагляду у сфері природокористування, передає Цензор.НЕТ.

Зокрема, наводиться цитата з рішення "суду": "Несплатою Товариством зазначеної суми порушуються інтереси держави і невизначеного кола осіб, а саме - громадян у частині права на сприятливе навколишнє середовище та його захист від негативного впливу, викликаного господарською діяльністю. Неправомірні дії заявника перешкоджають реалізації принципів охорони навколишнього середовища і порушують права громадян на сприятливе навколишнє середовище та екологічну безпеку".

Під час проведення контролю плати за негативний вплив на довкілля ТОВ "Титанові Інвестиції" за відходи виробництва і споживання визначено, що основними видами утворених відходів є рідкі промислові відходи, що містяться в "кислотонакопичувачі".

Нагадаємо, 30 серпня з'явилася інформація про те, що з хімзаводу через спеку почали випаровуватися шкідливі речовини. Прикордонники Херсонського загону виявили перевищений вміст хімічних речовин у повітрі.

Окупаційна влада Криму оголосила, що завод "Кримський титан" буде зупинено на два тижні. Дітей дошкільного та шкільного віку масово вивозять із міста.

Президент України Петро Порошенко запросив дітей з Армянська оздоровитися в Херсонській області. Водночас за даними Херсонської ОДА, залежно від вітру 6 сіл на Херсонщині потрапляють до зони дії викидів із заводу "Титан". Станом на 7 вересня через викиди з "Титана" із семи сіл Херсонщини вивезли на оздоровлення 193 дитини і 4 вагітні жінки.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3085510
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору