EN|RU|UK
 Політика України
  26284  130

 "Одного разу ми зробили найтяжчу помилку: в 2014 році, у вересні, коли зупинилися в місті Маріуполь", - депутат Держдуми РФ Затулін

Словами про "федералізацію" кремлівська мафія прикриває бажання здійснити повну окупацію України.

Про це пише у своїй статті главред Цензор.НЕТ Юрій Бутусов, коментуючи нещодавнє "супер скандальне і цинічне інтерв'ю" заступника голови комітету Держдуми РФ у справах СНД Костянтина Затуліна.

Зокрема Затулін заявив таке: "Я жодного разу з 2014 року не був у Донецьку і Луганську. Я всіляко підтримую їх, виступаю у Держдумі за те, щоб спрощене громадянство насамперед надати цим людям.

Але я не поїхав до Донецька і Луганська (хоча мене переконували, що я маю обов'язково поїхати), тому що не хочу брехати. Не хочу розповідати їм про молочні ріки і кисільні береги, що завтра їх визнають...

Проблема в тому, що я, на жаль, поки не дуже розумію, на що ми готові у цьому питанні. Одного разу ми зробили найтяжчу помилку: в 2014 році, у вересні, коли зупинилися в місті Маріуполь. Деяким людям здається, що якщо раптом [щось піде не так], то ми завжди потім можемо [виправити]. Але так не буває. Вікно можливостей закривається.

(...) Виключити те, що ми визнаємо Донецьк і Луганськ, із усієї палітри можливостей не можна. Але це крайній випадок, останній доказ королів".

Бутусов ці слова депутата Держдуми РФ коментує так: "Тобто він шкодує виключно тому, що не вдалося захопити стратегічний пункт Донбасу - Маріуполь. А навіщо захоплювати Маріуполь, якщо Затулін не збирався обіцяти приєднання Донбасу до РФ, якщо його цікавить тільки федералізація? Очевидно, що словами про "федералізацію" Затулін і кремлівська мафія прикривають бажання здійснити окупацію України".

Повний текст статті читайте ТУТ.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3085434
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору