EN|RU|UK
 Політика України, Економіка
  1287  31

 Реалізація транспортної стратегії до 2030 року коштуватиме приблизно $60 млрд, - Омелян

Загальний бюджет реалізації Національної транспортної стратегії України до 2030 року становитиме близько 60 млрд доларів.

Про це на брифінгу повідомив міністр інфраструктури Володимир Омелян, передає Цензор.НЕТ із посиланням на ЦТС.

За його словами, понад половина цих коштів передбачена в Дорожньому фонді, бюджеті "Укрзалізниці", Адміністрації морпортів та інших відомств.

"Другу половину ми плануємо залучити за рахунок прямих зовнішніх інвестицій, за рахунок державно-приватного партнерства, концесій, а також позик", - додав міністр.

Нагадаємо, Кабмін 30 травня затвердив транспортну стратегію України до 2030 року. Це основний документ, який регулює розвиток транспортної сфери України. Решта документів, що стосуються транспортної галузі та дорожнього господарства, мають відповідати положенням стратегії.

Вона передбачає створення мережі маршрутів регулярних контейнерних/мультимодальних вантажних поїздів, синхронізованих із маршрутами поїздів ЄС; підвищення ефективності використання повітряного простору України, створення пасажирських і вантажних інфраструктурних комплексів тощо.

Передбачаються інвестиції в транспортну галузь, які забезпечать оновлення щонайменше 90% основних фондів до 2030 року. Зростання приватних інвестицій в оновлення рухомого складу планується в розмірі 10,1 млрд гривень на рік.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3085386
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору