EN|RU|UK
 Політика України
  3856  137

 Переселенці зможуть проголосувати на виборах за спрощеною процедурою, - МінТОТ

Внутрішньо переміщені особи (ВПО) з Донецької та Луганської областей зможуть скористатися спрощеною процедурою зміни місця голосування на президентських і парламентських виборах, а також на всеукраїнському референдумі. Раніше таку можливість отримали внутрішньо переміщені особи з АР Крим та Севастополя.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб, передає Цензор.НЕТ.

"Впровадженою процедурою можна скористатися лише на період проведення виборів Президента України, народних депутатів України та всеукраїнського референдуму", - йдеться в повідомленні.

У МінТОТ також зауважили, що раніше таку можливість мали лише внутрішньо переміщені особи з тимчасово окупованих територій Автономної Республіки Крим та міста Севастополя.

"ЦВК спростила процедуру зміни місця голосування для ВПО Донецької та Луганської областей. Тепер, у разі якщо виборці - внутрішньо переміщені особи, виборча адреса яких розташовується на тимчасово окупованих територіях районів, міст, селищ і сіл, їхніх частин у Донецькій і Луганській областях, кордони і перелік яких визначаються Президентом України в порядку, передбаченому Законом України "Про особливості державної політики щодо забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій і Луганській областях", можуть не додавати до заяви документи, що підтверджують необхідність тимчасової зміни місця їхнього голосування. Запровадження процедури можна скористатися лише на період проведення виборів Президента України, народних депутатів України та всеукраїнського референдуму", - йдеться в поясненні МінТОТ.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3085374
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору