EN|RU|UK
 Події
  4553  26

 Організатори Форуму видавців пояснили причину відмови в приміщенні для презентації книги ветерана Воробйова

Організатори Форуму видавців у Львові пояснили причину відмови в наданні приміщення для презентації книги ветерана АТО Олександра Воробйова.

Як інформує Цензор.НЕТ про це у Фейсбуці написала програмний директор Форуму видавців Софія Челяк.

Вона зазначила: "Ви всі знаєте, що я досить терпляча до правок після дедлайну, до того, щоб допомогти вам змінити дати, якщо ваші автори раптом беруть квитки на інші дати чи в них прес-конференції чи побачення.

Ви знаєте, що я інколи можу прийняти ваші заявки на 15 днів пізніше після того, коли я офіційно завершила прийом заявок.

Я це роблю не тому, що не можу відмовити чи боюся когось. Зовсім ні, просто я хочу допомогти вам представити ваші проекти і знайти свою аудиторію. Я розумію, що десь колись щось може не спрацювати - і про вихід вашої книжки ви дізнаєтеся надто пізно, бувають непередбачені ситуації, катаклізми".

Челяк продовжила: "Але існує точка неповернення: наприклад, початок вересня. Це точка неповернення з декількох причин:
1. Уже фізично немає місць на локаціях

2. У мене є повно іншої роботи, як-от договори, кошториси, технічні карти. І якщо я намагатимуся поставити вашу подію навіть на локацію, за яку ви самі домовилися, то на заповнення вашої події у мене піде 10 хвилин додаткового часу, яких у мене просто немає (це попри те, що я працюю 12-18 годин на день).

3. Я дуже хочу виховати середовище, щоб вони ставилися до нашого заходу так, як ставляться до правил і дедлайнів іноземних інституцій, інших фестивалів та ярмарків в Україні та закордоном".

"Цього року я зіткнула з дуже неприємними речама для мене: Деякі організатори брехали власникам локацій, що я підтвердила проведення заходів у них, а потім казали мені, що власник підтвердив подію - і щоб я негайно додавала її до програми.

Розказували, що все підтвердила пані Олександра Коваль, хоча вона була ні сном ні духом про цих людей", - наголосила Челяк.

Вона зазначила: "Публічно розводили срачі у фб, коли ми ще навіть не розіслали драфт програми на правки. І перед тим не звернулися до мене.

Таких прикладів цього року є дуже багато. Мені дуже прикро, що я попри велику кількість роботи, я маю розбиратися ще в таких неприємних ситуаціях і чинити опір".

"Останньою краплею для мене стали публічні заяви видавництва Marko Melnyk, які написали, що хочуть подати заявки на початку цього тижня. Через причини, які описані вище, я відмовила їм. Але ми надали їм стенд, щоб підтримати власну справу ветеранів.

І зараз я бачу, що автор цього видавництва звернувся у ЗМІ і, перекручуючи усі факти, розповів який жахливий Форум видавців, бо відмовив йому в заході", - наголосила вона.

Програмний директор заявила, що наступного року Олександру Воробйову буде надана можливість представити його книги, якщо він дотримуватиметься дедлайну.

Резюмуючи, Челяк наголосила: "Прошу ставитися до відмов від українських фествалів так, як ви ставитеся до відмов від прийому заявок від фондів, коли ви надсилаєте їх на день пізніше, як ви ставитеся до того, що маєте заплатити за бейдж учасника, якщо забули когось зареєструвати на Вільнюському книжковому ярмарку, як розумієте, чому вас не взяли на роботу через те, що ви запізнилися на співбесіду".

Читайте також: Ветерану АТО відмовили в приміщенні для презентації книги на львівському Форумі видавців

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3085137
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору