EN|RU|UK
 Політика України
  3433  72
Матеріали за темою:

 Наступного року зарплата військовослужбовців має зрости на 30-40%, - Пашинський

У проекті Державного бюджету на 2019 рік фінансування оборонної галузі має зрости до 5,3% ВВП, серед іншого має бути збільшена заробітна плата військовослужбовцям на 30-40%.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це заявив голова Комітету з питань національної безпеки і оборони, заступник керівника фракції "Народний фронт" Сергій Пашинський у п'ятницю в коментарі журналістам.

Він повідомив, що напередодні відбулося засідання Ради національної безпеки і оборони України, на якому, зокрема, розглядалося питання бюджетного фінансування оборонної галузі на 2019 рік.

Так, за його словами, були затверджені основні параметри, які будуть відповідати не менше 5% ВВП на безпеку і оборону.

"Я наполягатиму, щоб це було 5,3%, тому що ми хочемо збільшити заробітну плату нашим воїнам. Ми востаннє підвищували заробітну плату ще в 2016 році. Мінімальна заробітна плата - з того, що ми вимагаємо, - це буде 10 000 гривень. Це буде старт: стрілок", - заявив голова профільного комітету.

На думку Пашинського, сьогодні в Україні "відбувається величезна несправедливість, тому що солдат, який зараз зі зброєю в руках захищає нашу батьківщину, отримує 7000 гривень без надбавки, а чиновник отримує по 30-40 тисяч гривень".

"Я вважаю, що справедливо було б на час особливого періоду всі зарплати прив'язати до зарплати рядового військовослужбовця. Хочете собі високі зарплати? Піднімайте нашим воїнам зарплати. Цю модель, цю методику ми будемо пробувати імплементувати", - підкреслив політик і зазначив, що зараз тривають переговори з цього питання з Кабінетом Міністрів.

"Я сподіваюся, що в цьому бюджеті (на 2019, - ред.) ми врахуємо всі ці норми. Я нагадую: мінімальна зарплата стрільців -10 000, тобто фактично на 30-40% ми піднімаємо грошове утримання. Але піднімаючи грошове утримання, ми не повинні забувати і про озброєння, житлове забезпечення. Це комплексна проблема, яку ми повинні збалансувати. Я сподіваюся, що у нас вистачить здорового глузду вийти на те рішення, яке дасть можливість нашій армії, якою ми так пишаємося, далі розвиватися", - підсумував Сергій Пашинський.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3085033
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору