EN|RU|UK
 Політика України
  3626  22

 Поіменне голосування за рішення №33 Київської міськради, в результаті якого "Самопоміч" виключила з партії чотирьох депутатів. ДОКУМЕНТ

Депутати Київської міської ради від "Самопомочі" підтримали рішення про виділення родичам їхнього колеги Романа Марченка земельних ділянок у місті Києві, які попередньо були незаконно ним же захоплені.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на результати голосування.

Поіменне голосування за рішення №33 Київської міськради, в результаті якого Самопоміч виключила з партії чотирьох депутатів 01
Поіменне голосування за рішення №33 Київської міськради, в результаті якого Самопоміч виключила з партії чотирьох депутатів 02

За виділення землі проголосували такі депутати "Самопомочі": Башлаков С.В., Васильчук В.В., Макаров О.А., Осадчук А.П., Лобан Ю.М., Руденко О.П., Харчук С.В ., Сандалова Г.О. Відзначимо, що глава фракції Сергій Гусовський не голосував за це рішення.

Як повідомлялося раніше, вісім депутатів Київради від "Самопомочі" разом з головою фракції Сергієм Гусовським були виключені з партії за виділення землі родичам однопартійця.

Пізніше в "Самопомочі" заявили: "Ці депутати підтримали рішення Київської міської ради про виділення родичам їхнього колеги Романа Марченка земельних ділянок у місті Києві, які попередньо були незаконно ним же захоплені. Загальна площа всіх захоплених ділянок становить понад 1,4 га.

Незважаючи на численні зауваження з боку суспільства і політради партії Роман Марченка використовував свій депутатський мандат для реалізації ймовірно корупційних схем із земельними ділянками в Києві.

У свою чергу, частина депутатів фракції на чолі з Сергієм Гусовським довгий час не робили ніяких дій і заходів для запобігання таким голосуванням і недопущення збитків для репутації партії.

Виконавчий комітет Партії ухвалив рішення про ініціювання процедури відкликання за народною ініціативою депутата Романа Марченка.

У керівництві "Самопомчі" відзначають, що всі виявлені документи щодо ймовірних корупційних схем депутата Марченка передадуть у НАЗК, НАБУ й інші органи правопорядку.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3085015
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору