EN|RU|UK
 Суспільство
  3386  16

 Ветерану АТО відмовили в приміщенні для презентації книги на львівському Форумі видавців

Автор пов'язує це з тематикою книги: його твір присвячено спортивному бою на ножах.

Про це Олександр Воробйов написав на своїй сторінці у Facebook, повідомляє Цензор.НЕТ.

"За 3 місяці до Форуму Марко (глава видавництва, яке випустило книгу. - Ред.) подав заявку на проведення 3 заходів щодо книг, які готував до видання: презентації книги Романа Коваля, дитячої книги Ірини Мацко і моєї книжки про спортивний ножовий бій. Адміністрація Львівського Форуму Видавців постійно просила почекати, бо в них багато роботи, а тепер повідомила, що терміни вже минули і все пропало для нас. Нас не внесли до каталогів і програм заходів", - пише Воробйов.

Ветерану АТО відмовили в приміщенні для презентації книги на львівському Форумі видавців 01

За словами автора, директор організації "Форум видавців" обіцяла розібратися в ситуації, але швидкої відповіді не надійшло, а всі терміни вже минули. Тепер доведеться витрачати додаткові сили і ресурси на реклами заходу і книг, які не потрапили в каталоги і програми, - констатує Воробйов.

Тренер з ножового бою припускає, що відмова з боку організаторів Форуму має політичне підґрунтя.

"У 2016 році видавництву Марка навіть безкоштовно надали намет на форумі, але зараз, очевидно, політична ситуація змінюється, і зникає бажання підтримувати ветеранські бізнеси ... Мені цікаво, якщо організатори відмовили в просуванні українських патріотичної, дитячої та спортивної книг - які саме книжки тоді хоче просувати Львівський Форум Видавців?" - запитує Воробйов.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3084953
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору