EN|RU|UK
 Політика України, Економіка
  7664  23

 "Укравтодор" знизив фінансування 6 областям, що відстають від графіка проведення ремонту доріг

"Укравтодор" за результатами моніторингу ходу виконання робіт з будівництва, реконструкції та ремонту автомобільних доріг ухвалив рішення про перерозподіл коштів, що виділяються на дорожні проекти в 6 областях.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Урядовий портал.

Згідно з рішенням зменшується фінансування за проектами доріг загального користування державного значення в 6 областях – Волинській, Житомирській, Івано-Франківській, Київській, Миколаївській та Чернівецькій. Причини різні – від недотримання термінів підготовки проектної документації та невизначеності з підрядниками до зволікання з початком безпосереднього будівництва.

Найбільш кричуща ситуація склалася на Миколаївщині. Цього року області виділено 560,7 млн грн. Утім, обсяг виконаних робіт становить лише 17%. Це найменший показник серед регіонів.

З огляду на всі чинники і очікуване завершення будівельного сезону "Укравтодор" перерозподілив 300 млн грн, які виділялися на капремонт дороги "Олександрівка – Кропивницький – Миколаїв", і направив їх на ремонт дороги Н-11 "Дніпро – Миколаїв" у пропорції: 200 млн грн – Миколаївській області, а 100 млн грн – Дніпропетровській.

Аналогічний – міжпроектний - перерозподіл здійснено в Одеській та Дніпропетровській області. Будівництво, яке досі не розпочато, позбавлене фінансування. А проекти, які можна довести до завершення, отримали додаткові кошти.

"Укравтодор" зменшив фінансування ремонту доріг 6 областям через зрив термінів проведення робіт.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3084949
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору