EN|RU|UK
 Суспільство
  1829  45

 Українські силовики почали поводитися із затриманими не так жорстоко, - звіт Ради Європи

Кількість скарг на неадекватну поведінку представників МВС залишається на тривожно високому рівні, йдеться у звіті.

Комітет Ради Європи із запобігання тортурам і нелюдському поводженню опублікував звіт з оцінкою дій українських правоохоронців. Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

Згідно з висновками експертів, тяжкість жорстокого поводження з боку співробітників МВС знизилася. Але кількість звинувачень у жорстокому поводженні все ще залишалася на тривожному рівні, особливо в Києві.

Делегація комітету відвідала Україну в грудні 2017 року. Під час візиту експерти отримували скарги на надмірне застосування сили з боку поліції під час затримання та першого допиту.

"Неприпустима практика неприйнятних затримань не була повністю усунена", - наголошується в звіті.

Головними проблемами українських в'язниць експерти Ради Європи називають погані матеріальні умови, переповненість і брак заходів для ув'язнених за межами тюремної камери. У звіті також зазначають про насильство між ув'язненими. У Раді Європи його вважають прямим наслідком малої кількості працівників у тюрмах. Представники комітету закликають збільшити кількість співробітників в'язниць, поліпшити їм умови роботи, підвищити зарплату і провести для них тренінги.

Окремо Рада Європи рекомендує владі України поліпшити систему опіки в психіатричних і соціальних установах, якій все ще не вистачає незалежності та неупередженості.

Читайте також: В італійських в'язницях за нелегальне перевезення мігрантів перебувають 108 українців, - омбудсмен Денісова

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3084937
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору