EN|RU|UK
 Суспільство
  1773  31

 У 2017 році 24% дітей в Україні стали жертвами цькування в школах, - ЮНІСЕФ

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) повідомляє, що в 2017 році 24% дітей в Україні стали жертвами булінгу, про що свідчить поданий у четвер звіт фонду "Щоденний урок: Зупинити насильство в школах".

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

40% постраждалих дітей нікому про це не розповідали", - йдеться в звіті

Дані ЮНІСЕФ свідчать, що дівчатка частіше відчувають психологічний тиск, тоді як хлопчики частіше зазнають фізичного насильства та погроз.

"Кожен другий учень або учениця віком від 13 до 15 років - приблизно 150 млн дітей у світі - повідомляють, що зазнавали насильства з боку однолітків у школах або поблизу школи", - зазначили у фонді.

Більше третини учнів віком від 13 до 15 років у світі відчули на собі цькування.

"Щодня перед учнями виникають різні небезпеки, зокрема бійки, примус вступати в різні угруповання, булінг (й особисто, й онлайн), насильницька поведінка, сексуальні домагання та збройні напади. У короткостроковій перспективі це впливає на їхнє навчання, а в довгостроковій може призводити до депресії, тривожності та навіть самогубств. Насильство - це незабутній урок, який не має проходити жодна дитина", - зазначила виконавчий директор ЮНІСЕФ Генрієтта Фор.

У дитячому фонді ООН також закликали зупинити насильство в школах, зокрема, шляхом упровадження законодавства та політики, необхідних для захисту учнів від насильства в школах; посилення заходів щодо запобігання та реагування на насильство в школах; заохочення громад та окремих осіб підтримувати учнів, коли вони говорять про насильство, а також працювати над зміною культури в школах і спільнотах.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3084784
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору