EN|RU|UK
 Політика України
  13035  470

 Той український політик, який заявляє, що знає, як швидко закінчити війну, бреше або лукавить, - Вакарчук

Бреше, бо Україна зараз не має можливості одноосібно завершити цю війну. Лукавить, тому що єдиний спосіб зробити це сьогодні - визнати програш або, іншими словами, втратити частину Незалежності.

Про це в своїй публікації на Українській правді написав український музикант і громадський діяч Святослав Вакарчук, передає Цензор.НЕТ.

"Той український політик, кандидат у президенти чи громадський діяч, який заявляє, що знає, як швидко закінчити війну на Сході України, – або бреше, або лукавить. Бреше, бо Україна зараз не має можливості одноосібно завершити цю війну. Лукавить, тому що єдиний спосіб зробити це сьогодні – визнати програш або, іншими словами, втратити частину Незалежності. А за тим, можливо, і всю Незалежність. Рішення про швидке припинення війни цілком і повністю залежить від тих, хто цю війну режисує – керівництва Російської Федерації", - заявив він.

"Жодних інших причин, крім отримання політичного контролю над Україною, у них немає. Це випливає з одного неприємного, але очевидного факту: більша частина політичної еліти Росії, так чи інакше, не визнає самого факту існування України як повноцінної незалежної суверенної держави. Україну ніколи не залишать у спокої! ... Українці повинні усвідомити: єдиний спосіб нам вижити як державі - стати сильними. Сильними не завдяки, а всупереч", - додав Вакарчук.

"Ми не можемо зупинити війну сьогодні, але ми можемо створити умови, за яких продовжувати війну проти нас буде беззмістовно. Ми не можемо враз зупинити агресію з боку ворога, але можемо звести її наслідки до мінімуму. Ми не можемо повернути загиблих українських воїнів, але можемо зробити майбутнє їхніх дітей щасливим. Ми маємо навчитися жити з розумінням: так, як було колись, уже не буде ніколи! Як кожна нація, яка стає на ноги і виборює своє місце під сонцем, ми проходимо болісний шлях, який передбачає і кров, і піт, і сльози. Але іншого шляху історія не знає. Ні в Москві, ні у Вашингтоні, ні в Будапешті не існує ручки, чорнила якої вічні. Наші гарантії – тільки в наших руках", - констатував він.

"Сильна боєздатна армія, готова до будь-якого розвитку подій у будь-який момент часу. Стале економічне зростання, без якого наша обороноздатність не буде зміцнюватися. Висока продуктивність праці і привабливий інвестиційний клімат, без яких, у свою чергу, не буде рости наша економіка. А головне – нам потрібні чіткі, зрозумілі, передбачувані правила, які є однаковими для всіх! І для домогосподарки, і для президента. Ось це і є наші гарантії", - зазначив Вакарчук.

"Але боронь нас Боже від яструбів-псевдопатріотів, які з криками "Слава Україні" потрясають списами на телебаченні, при цьому розпилюючи оборонні замовлення та крадучи військові бюджети по ночах. Покарання для таких має бути втричі суворіше, ніж для "звичайних" корупціонерів, бо вони крадуть життя наших воїнів. І боронь нас Боже від голубів-псевдомиротворців, які пропонують завершити війну за один день. Неважливо, де: у сауні, на рибалці чи на футболі. Їхні слова не менш небезпечні, ніж дії злодіїв. Вони крадуть у нас реальність. А втеча від реальності наближає нас до прірви. Просто дай нам, Боже, мудрості, хоробрості і терпіння. Мудрості – усвідомити свій шлях. Хоробрості – не боятися ступити на нього. Терпіння – не звертати з нього в сторону. Тоді зміни, про які ми мріємо, обов’язково настануть. І тоді настане день. Закінчиться війна", - резюмував він.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3084780
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 5 з 5
<<<1 2 3 4 5
Сторінка 5 з 5
<<<1 2 3 4 5
 
 
 
 
 
 вгору