EN|RU|UK
 Політика України
  8980  121

 Потрібна інформація про локалізацію мобільного телефона Седлецької, - Луценко про доступ до телефона журналістки

Генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив, що у правоохоронців немає іншого варіанту, як отримати за рішенням суду інформацію про локалізацію мобільного телефона журналістки Наталії Седлецької.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це він написав у коментарі в Facebook, у відповідь на критику від члена наглядової ради суспільного мовлення Євгена Глібовицького.

"Журналіст є свідком у справі про розголошення таємниці слідства. Фоноскопічна експертиза встановила приналежність голосу керівнику НАБУ. Але слідство зобов‘язане встановити час події. Журналіст відмовилася давати інформацію про час зустрічі з керівництвом НАБУ. Відтак, у нас нема іншого варіанту, як отримати за рішенням суду інформацію про локалізацію мобільного телефона журналіста за час, коли почалося прослуховування і розголошення даних потерпілої. Жодної інформації про контент розмов журналіста слідство не потребує", - пояснив Луценко.

Раніше стало відомо, що ГПУ отримала доступ до дзвінків, SMS і даних про місцезнаходження головного редактора "Схем" Седлецької за 17 місяців. Правоохоронці пояснили це тим, що дані з телефону журналістки Седлецької потрібні в рамках розслідування можливого розголошення закритої інформації керівником НАБУ Ситником. Колектив "Схем" заявив, що вважає цей факт "тиском на незалежного журналіста".

Потрібна інформація про локалізацію мобільного телефона Седлецької, - Луценко про доступ до телефона журналістки 01

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3084654
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору