EN|RU|UK
 Київські новини, Спорт
  945  11

 ДЮСШ Києва не можуть укласти договори про оренду приміщень навчальних закладів: Київрада з лютого місяця не може затвердити новий механізм взаємодії

Київрада скасувала дозвіл на безоплатну оренду Дитячими юнацькими спортивними школами (ДЮСШ) приміщень загальноосвітніх установ Києва в позаурочний час. Водночас Київрада не запропонувала нового механізму оренди. Відповідно, з початку навчального року ДЮСШ не можуть укласти договори з навчальними закладами про оренду і не можуть почати проводити спортивні заняття.

Київрада своїм рішенням від 08.02.2018 №21/4085 внесла зміни до "Положення про оренду майна територіальної громади Києва" і скасувала попереднє розпорядження КМДА від 17.11.2011 №2144 "Про надання дитячо-юнацьким спортивним школам комунальної власності територіальної громади Києва на безоплатній основі в позаурочний час спортивних об'єктів загальноосвітніх навчальних закладів для проведення навчально-тренувального процесу", - повідомляє Цензор.НЕТ.

Станом на 31 серпня 2018 року механізм вирішення питання оренди ДЮСШ приміщень загальноосвітніх установ так і не було знайдено. Тренери й директори ДЮСШ безуспішно намагаються укласти договори про оренду з директорами навчальних закладів.

Управління освіти як балансоутримувачі навчальних закладів відмовляються реєструвати відповідні договори, оскільки старі зразки договорів є некоректними і до того ж, на думку чиновників, порушують чинне законодавство.

В управліннях освіти рекомендували всім навчальним закладам Києва відстрочити уладення подібних договорів до ухвалення Київрадою механізму взаємодії ДЮСШ та навчальних закладів у питанні оренди приміщень. За їхніми даними, можливо, якесь рішення буде ухвалено на сесії Київради до 15 вересня.

Тим часом, управління освіти рекомендують провести попередню роботу з узгодження і складання розкладу спортивних об'єктів навчальних закладів.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3084558
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору