EN|RU|UK
 Політика України
  1535  51

 ЄС має визнати перспективи членства України, Молдови і Грузії та озвучити реалістичний термін їхнього вступу, - глава МЗС Латвії

ЄС має визнати європейські амбіції країн-лідерів Східного партнерства, озвучивши реалістичний термін, коли ці країни можуть отримати членство в Євросоюзі.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Європейську правду", таку думку під час 28-го економічного форуму в місті Криниця-Здруй (Польща) висловив глава МЗС Латвії Едгар Рінкевич.

"Варто визнати очевидне, такі країни, як Україна, Молдова та Грузія, добровільно обрали для себе європейський шлях. Вони прагнуть до членства у ЄС та готові йти цим шляхом. Саме тому завданням для ЄС має стати відповідь на ці прагнення. ЄС має визнати перспективи членства цих країн та озвучити реалістичний термін їхнього вступу",- заявив він.

Оцінюючи виклики, які стоять перед ЄС, латвійський міністр назвав потребу збереження єдності в питанні санкцій проти РФ та єдиної позиції в діалозі із США.

"Ще один - надзвичайно важливий - виклик - це Brexit. ЄС має зробити все можливе, щоб утримати Велику Британію якомога ближче до Європи. Це завдання має бути ключовим у найближчий перспективі", - додав він.

Ще один ризик для Європи, який з'явиться найближчим часом, - майбутні вибори до Європарламенту.

"Ми бачимо розчарування у ЄС і це може відобразитися в цьому голосуванні. Цього не можна допустити! Ми маємо вже зараз стимулювати людей піти на ці вибори, щоб їх не виграли критики ЄС", - додав міністр.

Як відомо, у Брюсселі вважають, що Україна наразі не має перспективи членства в Євросоюзі.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3084554
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору