EN|RU|UK
 Події
  2662  52

 Дані з телефона журналістки Седлецької потрібні в рамках розслідування можливого розголошення закритої інформації керівником НАБУ Ситником, - Лисенко

У Генпрокуратурі запевняють, що не будуть прослуховувати зміст розмов головного редактора програми "Схеми" Наталії Седлецької або здійснювати втручання в її професійну діяльність і особисте життя.

"Судом дозволено провести дослідження матеріалів оператора телекомунікацій за період в 17 місяців. Це обумовлено необхідністю встановлення часу, дати та місця (геолокації) ймовірного розголосу даних з обмеженим доступом керівником НАБУ в рамках кримінального провадження за ч.2 ст.163, ч.1 ст.182, ч.1 ст. 328, ч 2.ст.387 КК України", - написав спікер ГПУ Андрій Лисенко в Facebook, передає Цензор.НЕТ.

Представник Генпрокуратури уточнив, що вказаний період починається з моменту припинення негласних заходів щодо цивільної дружини К.Кулика Ірини Німець до дати реєстрації кримінального провадження, в рамках якого досліджуються ці обставини.

"Особа, щодо якої винесено рішення судом, виступає разом з іншими громадянами як можливий свідок. Документи з інформацією оператора телекомунікацій, до яких надано доступ судом, не включатимуть змісту розмов, контенту SMS та MMS", - підкреслив Лисенко.

Також не йдеться про прослуховування вказаної особи та інших абонентів. При цьому не здійснюватиметься жодного втручання в професійну діяльність та особисте життя.

Дані з телефона журналістки Седлецької потрібні в рамках розслідування можливого розголошення закритої інформації керівником НАБУ Ситником, - Лисенко 01

Нагадаємо, Печерський районний суд Києва дав Генеральній прокуратурі України доступ до інформації з телефона журналістки і головного редактора програми розслідувань "Схеми" Наталії Седлецької протягом 17 місяців. Як зазначила прес-секретар "Радіо Вільна Європа / Радіо Свобода" Джоанна Левісон, це рішення є надмірним, грубо порушує міжнародні стандарти і не відповідає зобов'язанням України щодо захисту вільної преси.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3084528
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору