EN|RU|UK
 Суспільство
  5187  25

 Призначено заступників директорів теруправлінь ДБР у Києві, Хмельницькому, Мелітополі, Краматорську та Миколаєві. ФОТО

Директор Державного бюро розслідувань Роман Труба призначив на посади заступників директорів п'яти територіальних управлінь Держбюро розслідувань.

Як пише Цензор.НЕТ із посиланням на сайт ДБР, Олександр Лисий став заступником директора територіального управління в Хмельницькому, Олександр Мельников - у Києві; Богдан Чегіль - в Мелітополі, Ігор Руденко - в Краматорську, Микола Чернов – у Миколаєві.

"Сьогодні призначено п’ять із 14 переможців конкурсу на посади заступників директорів теруправлінь, при цьому були враховані дані поліграфа, спецперевірки, НАБУ та інформації зі ЗМІ", – повідомив Директор ДБР Роман Труба.

Він зауважив, що стосовно деяких переможців є зауваження матеріального характеру: "Якщо кандидат надає пояснення, і це пояснення логічне, то воно враховується під час ухвалення рішення".

"Щодо низки кандидатів тривають спецперевірки. Щодо деяких – рішення буде ухвалено найближчими днями, але це може бути і негативне рішення", – додав Директор ДБР.

Призначено заступників директорів теруправлінь ДБР у Києві, Хмельницькому, Мелітополі, Краматорську та Миколаєві 01

Нагадаємо, що 20 липня внутрішня конкурсна комісія №2 визначила 14 переможців конкурсу на посади заступників директорів територіальних управлінь ДБР.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3084519
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору