EN|RU|UK
 Політика України
  37472  413
Матеріали за темою:

 Рейтинги партій: "Батьківщина", "Громадянська позиція", "За життя", БПП, "Опоблок", Радикальна партія і "Слуга народу", - опитування Демініціативи

У Раду можуть пройти 7 партій: "Батьківщина", "Громадянська позиція", "За життя", "Блок Петра Порошенка "Солідарність"," Опозиційний блок", Радикальна партія Олега Ляшка, "Слуга народу". Разом із тим, "Самопоміч" близька до подолання прохідного бар'єру.

Про це свідчать дані опитування, проведеного в серпні Фондом "Демократичні ініціативи" ім. Ілька Кучеріва спільно з Центром Разумкова, передає Цензор.НЕТ.

"Рівень потенційної готовності до участі у виборах до Верховної Ради України приблизно такий самий, як щодо виборів Президента (68%), тоді як 23% опитаних не налаштовано брати участь у виборах. Основні причини відмови від участі у виборах – не бачать, за кого голосувати (19%) і невіра у чесність виборів (17%). Найбільше сумнівів у чесності парламентських виборів - на Донбасі, де 59% опитаних не вірять у чесність виборів, та у Східному регіоні (46%) ", - ідеться в результатах дослідження.

"Серед політичних партій найбільше голосів тих, хто піде на вибори, отримала б партія "Батьківщина" (18,5%). Далі йдуть: партія "Громадянська позиція" (9,4%), партія "За Життя" (8,7%), Блок Петра Порошенка "Солідарність" (7,7%), партія "Опозиційний блок" (7,1%), Радикальна Партія Олега Ляшка (6,4%), партія "Слуга народу" (6,4%). Є шанс подолати виборчий бар’єр в Об’єднання "Самопоміч" (4,1%). Так само, як у випадку з вибором президента, не більше половини з тих, хто обрав певну партію, зробило остаточний вибір. Найбільш стійкий електорат має "Опозиційний блок" (51%), партія "За життя" (47%) та "Батьківщина" (43%). Дещо менше послідовних прихильників у партії "Громадянська позиція" (39,5%), Радикальної партії Олега Ляшка (37%), Партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність" (32%). А серед електорату партії "Слуга народу" остаточно визначеними визнали себе лише 23% її виборців . Регіонально відносно рівномірно розподілена підтримка партії "Батьківщина", партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність" (за винятком Сходу, де результат відчутно нижчий) та Радикальної партії Олега Ляшка (за винятком Донбасу, де підтримка менша). Натомість популярність партії "Громадянська позиція" істотно більша на Заході і в Центрі, а партій "Опозиційний блок" та "За життя!", навпаки – на Півдні, Сході та на Донбасі", - наголошується в результатах опитування.

Переважна більшість громадян (41%) вважає, що наступні вибори до Верховної Ради мають відбуватися за пропорційною системою з відкритими списками. Принципово, що перевагу цій виборчій системі надають виборці усіх політичних сил. Нинішню виборчу систему підтримують 15%, чисто мажоритарну – 16,5%, а чисто пропорційну – 5%.

Рейтинги партій: Батьківщина, Громадянська позиція, За життя, БПП, Опоблок, Радикальна партія і Слуга народу, - опитування Демініціативи 01
Рейтинги партій: Батьківщина, Громадянська позиція, За життя, БПП, Опоблок, Радикальна партія і Слуга народу, - опитування Демініціативи 02
Рейтинги партій: Батьківщина, Громадянська позиція, За життя, БПП, Опоблок, Радикальна партія і Слуга народу, - опитування Демініціативи 03

Загальнонаціональне опитування населення України було проведено Фондом "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва спільно з соціологічною службою Центру Разумкова з 16 по 22 серпня 2018 року в усіх регіонах України за винятком Криму та окупованих територій Донецької та Луганської областей. Опитано 2019 респондентів віком від 18 років. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3%.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3084452
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 5 з 5
<<<1 2 3 4 5
Сторінка 5 з 5
<<<1 2 3 4 5
 
 
 
 
 
 вгору