EN|RU|UK
 Події
  1564  69

 Сьогодні послугами авіатранспорту користуються 5-7% українців. Є можливість, щоб було 50%, - Омелян

Важливо переконати уряд і парламент у цільовому інвестуванні коштів на відновлення українських аеропортів, щоби поліпшити рівень життя українців і збільшити попит на авіаперевезення в Україні.

Як інформує Цензор.НЕТ, таку думку висловив міністр інфраструктури Володимир Омелян в ефірі телеканалу "Прямий".

"Насправді, авіаційний ринок динамічно зростає. Якщо у світі зростання авіаційних перевезень у середньому становить + 5%, у країнах Європейського Союзу + 8-9%, то Україна демонструє третій рік поспіль зростання + 25-30% щорічно. Це величезний показник, цікавий для всіх, тому переговори тривають і для компанії Ryanair буде гідна конкуренція й на ринку України, і на ринку міжнародних перевезень", - повідомив міністр.

За його словами, зараз ключове питання полягає в тому, щоб переконати уряд і парламент, щоб з наступного року запрацював так званий авіаційний фонд. Тобто цільове фінансування відновлення українських аеропортів.

"Ми бачимо, кількість аеропортів із 2015 року зросла більш ніж удвічі. Ті, що працюють, це більше дванадцяти аеропортів із 2018 року, їхня кількість не є достатньою, а їхня якість все ще залишає бажати кращого, особливо якість злітних смуг", - пояснив міністр.

Тому він уважає, що тут ключове питання з боку держави, чи буде вона інвестувати в це. Якщо так, то кількість компаній і кількість українців, які будуть літати, зросте в рази.

Також він додав, що сьогодні послугами авіаційного транспорту користуються 5-7%. Він вважає, що можливо, щоб ця цифра зросла до 50%. Оскільки досвід сусідніх держав, таких як Польща і Угорщина, підтверджує, що це не теорема, а можливий факт.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3084380
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору