EN|RU|UK
 Політика України
  507  3

 Рада сьогодні розгляне закони про захист прав авторів і вдосконалення діяльності Держбюро розслідувань

Рада у вівторок розгляне законопроекти щодо захисту прав інтелектуальної власності та вдосконалення діяльності ДБР.

Про це йдеться в порядку денному Ради, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

На початку ранкового засідання заплановано проведення церемонії відкриття дев'ятої сесії ВР і прийняття її порядку денного.

Далі передбачено розгляд блоку питань інтелектуальної власності, зокрема, урядовий законопроект №4561, спрямований на забезпечення правового захисту прав авторів, виконавців, виробників фонограм, комп'ютерних програм, баз даних при розповсюдженні їхніх творів і виконань, подолання піратства та поліпшення інвестиційного клімату в Україні, і №7538 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення правової охорони винаходів і корисних моделей".

Крім того, депутати також розглянуть інший проект Кабміну №5699, спрямований на забезпечення узгодження положень чинного законодавства України в сфері інтелектуальної власності з директивами і регламентами Ради ЄС, імплементації відповідних положень Угоди про асоціацію з ЄС у частині охорони прав на промислові зразки та торгові марки.

Далі депутати розглянуть законопроекти "Про внесення змін до деяких законів України щодо транскордонного співробітництва", №8015 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо інвестиційної привабливості будівництва об'єктів відновлюваної енергетики".

Законопроект №5395-п "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення діяльності Державного бюро розслідувань" розглядатиметься відповідно до порядку денного передостаннім.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3084364
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору