EN|RU|UK
 Політика України, Економіка
  2454  147

 Треба впевнено йти обраним нами шляхом реформ і не робити зайвих рухів, - Гройсман

Обрана Урядом політика змін у ключових сферах життя країни вимагає впевненої ходи - без зайвих рухів.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Урядовий портал, про це сказав прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, спілкуючись із колективом підприємства "Сквиратекс" (Київська область), що спеціалізується на виготовленні жіночого одягу, а також спеціального одягу для військовослужбовців, поліції та інших служб. Глава Уряду відвідав підприємство в рамках своєї поїздки на Київщину.

Він наголосив, що більшість реформ - довготривалі. І не можна обіцяти людям, що "завтра буде все і одразу".

"Але для цього треба прийти. Про це треба говорити на підприємствах. Для всього потрібен час, - сказав глава уряду. - Ось сьогодні наші діти йдуть у нову школу. Через 12 років діти отримають нові можливості і нові знання. І важливо, аби ми не робили зайвих рухів - один шлях, потім інший. Треба вперто йти тим шляхом, який визначений".

Ключовий орієнтир, за словами Гройсмана, - розвиток економіки. Але цей процес вимагає залучення всіх - в першу чергу промисловості, яка має відходити від давальницьких схем чи виробництва лише сировини і переходити на замкнені цикли, виробництво готової продукції і пропозиції ринку саме готових виробів. Як наголосив прем’єр, такий підхід дозволить уже в короткостроковій перспективі здійснити ще один важливий економічний прорив - загальмувати міграцію персоналу, яка є явищем світового масштабу.

"За чим люди їдуть? За копійкою, яка, звісно, не зайва. А що вони залишають? Сім’ї, дома, душу свою - адже переживають за дітей… Звісно, людей треба повертати. І підвищення зарплат, нехай трохи менше, ніж за кордоном, і питання освіти, і інші моменти - все це будемо вирішувати, - сказав Гройсман. - Якщо робити будь-яку справу сумлінно - вона важка. Мені так само непросто ламати систему, яка була побудована хтозна-як. Але я вірю, що це можливо".

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3084355
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору