EN|RU|UK
 Київські новини, Здоров'я
  8295  53

 Невідкладна медична допомога в Києві з 1 вересня почала працювати в новому форматі, - КМДА

Переведення бригад невідкладної медичної допомоги з 1 вересня у відання Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф дозволить поліпшити якість надання послуг, а також скоротити час госпіталізації пацієнтів, які потребують екстреної допомоги.

Про це повідомила директор департаменту охорони здоров'я Київської міськдержадміністрації Валентина Гінзбург на брифінгу в понеділок, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

"Сьогодні як екстрену, так і невідкладну медичну допомогу можна отримати, зателефонувавши за єдиним номером 103. Диспетчер відразу під час виклику визначає, яку саме бригаду медичної допомоги необхідно відправити пацієнтові - бригаду невідкладної медичної допомоги або "швидку", що за необхідності дозволяє значно швидше вирішити питання госпіталізації хворого", - сказала вона.

В.Гінзбург нагадала, що раніше, якщо бригада невідкладної медичної допомоги, приїхавши за викликом до пацієнта, встановлювала необхідність його госпіталізації, виникала ситуація, коли був потрібний повторний виїзд, але вже бригади екстреної медичної допомоги, що значно збільшувало період, протягом якого хворого доставляли до медзакладу.

"Прийом усіх викликів нині здійснюється фахівцем, який здатний миттєво зорієнтуватися, яка саме допомога вам необхідна, - невідкладна або швидка. Насправді це може врятувати не одне життя", - зазначила вона, наголосивши, що тепер також ведеться аудіозапис усіх викликів і здійснюється контроль таймінгу від отримання виклику до його виконання.

Директор департаменту також зауважила, що відповідно до договорів про медобслуговування населення за програмою медичних гарантій, які підписали центри первинної медико-санітарної допомоги з Національною службою здоров'я України, надання "невідкладної допомоги" здійснюється сімейними лікарями, педіатрами й терапевтами в будні з 08:00 до 20:00, у вихідні та святкові дні - із 9:00 до 15:00.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3084262
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору