EN|RU|UK
 Політика України
  449  7
Матеріали за темою:

 Один із пріоритетів нинішньої сесії Ради - ухвалення пакету законів щодо подальшої реформи сектору безпеки та оборони, - Парубій

Спікер ВР Андрій Парубій називає першочерговим пріоритетом дев'ятої сесії парламенту восьмого скликання ухвалення пакету законів з питань подальшої реформи сектору безпеки та оборони.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Озвучуючи своє бачення "плану на осінь" для депутатського корпусу під час засідання погоджувальної ради керівників парламентських фракцій, груп і комітетів у понеділок у Києві, Парубій нагадав про ухвалення парламентом перед закриттям попередньої сесії влітку нового базового закону "Про національну безпеку України".

У зв'язку з цим він наголосив, що ухвалений новий базовий закон "Про національну безпеку" вимагає імплементації та ухвалення низки додаткових законів.

"Серед них і закон про Службу безпеки, і закон про розвідувальні органи, і закон про держоборонзамовлення. І нагадаю Вам, це вже наше зобов'язання, закон про окремий парламентський комітет, який би здійснював парламентський контроль за сектором безпеки і розвідувальними органами", - уточнив А.Парубій.

Спікер особливо наголосив, що питанням "номер один" у сфері безпеки залишається також питання про гарантування інформаційної безпеки.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3084221
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору