EN|RU|UK
 Політика України
  697  25

 Бізнес протягом 2018 року неодноразово говорив про погіршення ефективності роботи "УЗ", - старший аналітик "Центру транспортних стратегій" Руденко

На нинішній день ключовими показниками для оцінки ситуації на "Укрзалізниці" є не фізичні обсяги перевезень, а якісні характеристики.

Таку думку висловив старший аналітик "Центру транспортних стратегій" Павло Руденко, відповідаючи на запитання 5 каналу, пише Мінпром.

"Бізнес протягом 2018 року неодноразово відзначав погіршення ефективності роботи УЗ, що призвело до зниження перевезення вантажів у напіввагонах за 7 місяців 2018 року на 3% рік до року. Тоді ж середньодобовий робочий парк піввагонів виріс на 5,25 тис. одиниць, або на 7% рік до року. Також за 7 місяців поточного року щодо 2017 року обіг піввагонів виріс із 8 до 8,7 доби", - сказав він.

Експерт назвав тупиковою ситуацію, коли для боротьби з дефіцитом активно нарощується вагонний парк без належного забезпечення локомотивною тягою. "Вагони перетворюються просто на "склади на колесах", і різко зростає кількість покинутих потягів. Від цього загальна ситуація з вантажоперевезеннями погіршується ще швидше", - зазначив П. Руденко.

Раніше президент ОП "Укрметалургпром" Олександр Каленков висловив упевненість, що українські металургійні підприємства через проблеми з логістикою не змогли вповні скористатися сприятливою ситуацією на зовнішніх ринках.

Президент "Укрметаллургпрому" нагадав, що в поточному році українські меткомбінати збільшили виплавку сталі на 6% без урахування тимчасово втрачених територій. "Але зростання могло бути не 6%, а 10% і більше. На жаль, ми не можемо оперативно та в потрібних обсягах підвезти сировину на наші підприємства, вивезти готову продукцію, і це стосується як металургійної продукції, так і залізорудної сировини" , - акцентував О. Каленков.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3084213
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору