EN|RU|UK
 Політика України
  672  29

 "Укрзалізниця" має враховувати реальний стан економіки, щоб коригування тарифів були ринковими та прийнятними, - Гройсман

"Укрзалізниця" має враховувати стан економіки країни під час наміру підвищити тарифи на вантажні залізничні перевезення і разом з бізнесом знайти збалансоване рішення щодо цього питання.

Про це під час робочого візиту на шахту "ДТЕК ім. Героїв Космосу" заявив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, пише uaprom.info.

""Укрзалізниця" завжди має враховувати реальний стан національної економіки і працювати з відповідними асоціаціями, щоб будь-які коригування (тарифів. - Прим.) Були абсолютно ринковими і прийнятними для інших секторів економіки. Це стосується металургії, агропромислового комплексу та інших галузей", - сказав Гройсман.

Він наголосив на важливості прийняття збалансованого тарифного рішення, оскільки від роботи "Укрзалізниці" залежать багато секторів економіки країни, зокрема експортоорієнтовані.

"Я за розумний баланс. Тому закликатиму учасників ринку і "Укрзалізницю" його дотримуватися", - зауважив Гройсман.

За словами прем'єра, консультації бізнесу та "Укрзалізниці" з питань тарифів ще триватимуть.

Як повідомлялося, керівники профільних промислових асоціацій направили листа прем'єр-міністрові Володимиру Гройсману, першому віце-прем'єру - міністру економічного розвитку і торгівлі Степану Кубіву, віце-прем'єру Володимиру Кістіону, міністру інфраструктури Володимиру Омеляну та главі "Укрзалізниці" Євгену Кравцову, в якому закликали відмовитися від реалізації проекту наказу Мінфінфраструктури від 13 липня 2018 року про зростання порожнього тарифу.

На думку асоціацій, безпідставне підвищення залізничних тарифів і вартості використання вагонів "Укрзалізниці" коштувало українській промисловості тільки за період із листопада 2017 року по липень 2018 року майже 19 млрд грн додатково.

Нагадаємо, Державна регуляторна служба України не підтримала це підвищення. 29 серпня на нараді з цього питання глава Державної регуляторної служби Ксенія Ляпіна повідомила, що постійно діюча робоча група, до складу якої входять представники Державної регуляторної служби, МЕРТ і Міністерства інфраструктури і транспорту, продовжить розглядати проект наказу Мінінфраструктури від 13 липня 2018 року, який передбачає зростання тарифів ПАТ "Укрзалізниця" на перевезення порожніх вагонів для 1 класу вантажів (вугілля, руда, щебінь, сіль) на 95%. За її словами, внаслідок підвищення тарифів підприємства понесуть додаткові витрати в розмірі 5,6 млрд грн, що суттєво посилить фінансове навантаження на бізнес.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3084181
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору