EN|RU|UK
 Суспільство, Технології
  19358  342

 Суд заборонив відключати в Україні аналогове мовлення, - "Детектор медіа"

Сарненський районний суд Рівненської області заборонив Концерну радіомовлення, радіозв'язку та телебачення здійснювати будь-які дії, пов'язані з припиненням використання технології аналогового телебачення.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє "Детектор медіа" з посиланням на копію рішення суду, надану генеральним директором Концерну РРТ Петром Семереєм.

Зазначається, що позов до суду проти Національної ради з питань телебачення і радіомовлення та Концерну РРТ подала Мізюрко Надія Юхимівна. Позивачка вимагала визнати за нею право на отримання інформації аналоговим телевізійним мовленням і зобов'язати Нацраду і Концерн РРТ забезпечити їй доступ до аналогового ТБ.

Суд задовольнив вимоги жінки і зупинив дію норми про припинення використання радіотехнології аналогового телевізійного мовлення і заборонив Концерну РРТ здійснювати будь-які дії, а Нацраді ухвалювати рішення, пов'язані з припиненням аналогового мовлення.

Семерей заявив виданню, що Концерн РРТ  виконуватиме судове рішення.

Нагадаємо, уряд продовжив до травня 2019 дію аналогового мовлення в українських містах, що межують з Росією і тимчасово окупованими територіями.

Раніше уряд вирішив тимчасово припиняти аналогове телемовлення для деяких каналів на тих українських територіях, які межують з Росією. Аналогове мовлення до кінця року збережуть для телекомпаній, які ще не мають ліцензій на цифрове мовлення.

Список каналів, які продовжать аналогове мовлення до 31 грудня,має визначити Національна рада з питань телебачення і радіомовлення.

Уряд вирішив продовжити процес переходу на "цифру" для захисту національного інформаційного простору України.

31 липня аналогове мовлення припинило свою дію в Києві та Кіровоградській області.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3083996
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 4 з 4
<<<1 2 3 4
Сторінка 4 з 4
<<<1 2 3 4
 
 
 
 
 
 вгору