EN|RU|UK
 Економіка
  1326  16

 За вісім місяців 2018 року виявлено 24 центри мінімізації митних платежів, до бюджету стягнуто 66,7 млн грн, - перший заступник голови ДФС Білан

Податковою міліцією за 8 місяців поточного року в ході досудових розслідувань припинено діяльність 24 центрів, які допомагали підприємствам реального сектору мінімізувати податки під час митного оформлення товарів.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

"Злочинні угруповання з метою надання протиправних послуг підприємствам реального сектору економіки розробляють і впроваджують різні схеми, зокрема з протиправної мінімізації митних платежів під час імпорту, ухилення від сплати податків і сприяють неповерненню валютного виторгу під час експорту за рахунок створення і використання ФСПД та підконтрольних підприємств-нерезидентів", - розповів у коментарі Цензор.НЕТ перший заступник голови Державної фіскальної служби Сергій Білан. - Встановлено 95 осіб, які причетні до діяльності таких центрів, а також 134 суб'єкти господарської діяльності. Водночас втрати бюджету у вигляді ненадходження митних платежів становлять понад 370 млн грн".

У ході досудових розслідувань кримінальних проваджень встановлено 193 підприємства - вигодонабувачі, які скористалися "послугами" центрів мінімізації митних платежів, стосовно 109 з них ініційовано проведення перевірок щодо дотримання податкового та валютного законодавства. За результатами проведених перевірок вже стягнуто до бюджету 66,7 млн. За словами Білана, це в чотири рази більше, ніж минулого року.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3083942
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору