EN|RU|UK
 Політика України
  2824  15

 Шимків іде з АП, щоб повернутися в бізнес

Заступник глави Адміністрації Президента України Дмитро Шимків іде з держслужби і повертається в бізнес.

Про це він повідомив під час брифінгу в АП, а також на своїй сторінці у Facebook.

"Моєю метою була трансформація країни, управління змінами, сприяння процесу реформ, побудова процесів та команд, запуск ініціатив та просування іміджу України у світі. Сьогодні ключові реформи та ініціативи запущені. І тому, виконавши поставлені завдання, я вирішив повернутися до своєї стихії - бізнесу", - написав Шимків.

Заступник глави АП нагадав, що прийшов на держслужбу у 2014 році на запрошення Петра Порошенка, бо побачив можливість застосувати свій досвід менеджера з управління змінами для розвитку України.

"Я завжди позиціонував себе як політик-технократ і неодноразово відмовлявся від продовження політичної кар’єри на інших посадах", - пояснив Шимків.

Дмитро Шимків нагадав, що за 4 роки його роботи в АП за його активної участі було створено Національну раду реформ, запущено технології передачі мобільних даних 3G та 4G, розроблено план візової лібералізації з Євросоюзом, ухвалено антикорупційні закони.

Також заступник голови АП займався питаннями автоматичного відшкодування ПДВ, запуском системи електронних закупівель ProZorro, сприяв розвитку електронного документообігу та кібербезпеки, брав участь у розробці стратегії сталого розвитку "Україна-2020", яка знайшла відображення в рішеннях Президента, Кабміну та Верховної Ради.

Крім того, за сприяння Шимківа було запущено проект популяризації та вивчення англійської мови GoGlobal, до якого вдалося залучити велику кількість іноземних волонтерів. Заступник глави АП також брав активну участь у створенні інноваційних інструментів підтримки української культури. За його участю створено Український культурний фонд, створено фінансові стимули для українського кінематографа, посилено захист авторського права.

Дмитро Шимків також привітав Сергія Марченка з призначенням на посаду заступника голови АП.

Дмитро Шимків народився 28 вересня 1975 року у Львові. Він є одним з провідних фахівців у сфері інформаційних технологій з досвідом роботи в Україні, Західній Європі та США. До призначення в АП очолював представництво корпорації Microsoft в Україні.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3083900
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору