EN|RU|UK
 Політика України
  733  4

 "Справа Манафорта" не вплинула на затребуваність політтехнологів і політконсультантів зі США, - політконсультант Seetаrget Смарт

Як пояснив політичний консультант компанії Seetarget Джейсон Джей Смарт, скандал у США з Полом Манафортом ніяк не вплинув на кількість запрошень американських політтехнологів, що надходять зі штабів українських політиків.

Політтехнолог і консультант компанії Seetarget Джейсон Джей Смарт (США) на своїй сторінці в Фейсбук пояснив, чому політичні консультанти зі США залишаються затребуваними в українських штабах, навіть не зважаючи на гучний скандал із колишнім політтехнологом штабів Трампа і екс-президента Януковича Полом Манафортом.

"На презентації дослідження компанії Seetarget один український журналіст запитав мене: "Після судового розгляду з Манафортом існує затребуваність американських політконсультантів в Україні?"

Хочу зазначити, що кілька команд політтехнологів зі США і зараз тут працює. І так було завжди. І не тільки в Україні, а й скрізь в усьому світі. А "справа Манафорта" не вплинула на затребуваність політтехнологів і політконсультантів зі США. Я навіть писав статтю в одне з українських видань кілька днів тому про це, і пояснював - чому це так", - повідомив Джейсон Джей Смарт.

Справа Манафорта не вплинула на затребуваність політтехнологів і політконсультантів зі США, - політконсультант Seetаrget Смарт 01

За словами консультанта Seetаrget, величезні кошти, які щорічно витрачаються на виборчі кампанії в США, а також відпрацювання там нових методів і передвиборчих технологій, роблять американських фахівців бажаними гостями у виборчих штабах в усьому світі.

"В Америці, як ви знаєте, на виборах витрачається кілька мільярдів доларів щороку. Тому участь у постійному виборчому процесі дозволяє зробити висновки, уточнити, яка технологія краща, чому вона краща. Або чому ця технологія працює, а інша - не працює.

Наш майданчик для експериментів дає можливість визначити, - що краще в тій чи іншій ситуації, який політтехнологічний інструмент буде найбільш ефективним зараз. І ці технології постійно, із року в рік, удосконалюються та покращуються. Тому досвід, знання та нові методи дозволяють американським політтехнологам завжди бути затребуваними в усьому світі.

У мене є друзі, які працюють і в Африці, і в Азії, і в Південній Америці. Величезний досвід і напрацювання стають тим чинником, який дозволяє ефективно проводити дослідження, виборчі кампанії в усьому світі. І Манафорт тут зовсім ні до чого", - зазначає американський політтехнолог.

Справа Манафорта не вплинула на затребуваність політтехнологів і політконсультантів зі США, - політконсультант Seetаrget Смарт 02

Нагадаємо, нещодавно компанія Seetarget представила результати соціологічних досліджень популярності українських політиків і партій.

У презентації брали участь: керівник компанії Seetarget, кандидат соціологічних наук Олексій Боровський, політтехнолог і політичний консультант компанії Seetarget Джейсон Джей Смарт (США), експерт аналітичного порталу "Слово і діло" Валентин Гладких.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3083852
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору