EN|RU|UK
 За кордоном
  7542  42

 Він демократ і знає Захід, - оприлюднено розмову Єльцина і Клінтона про Путіна

Президентська бібліотека імені Білла Клінтона опублікувала понад тисячу документів, пов'язаних із російсько-американськими відносинами, серед яких стенограми розмов Клінтона з Борисом Єльциним

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на ICTV, про це повідомляє RT.

Єльцин 8 вересня 1999 року телефоном повідомляє Клінтону про те, що вибрав своїм наступником Володимира Путіна.

- Незабаром, найближчими днями, ви зустрінетеся з Путіним. Поки ж я хотів би розповісти вам про нього, щоб ви знали, яка він людина, - сказав Єльцин Клінтону.

- На жаль, на той момент я не зміг знайти кого-небудь із чинних кандидатів. Нарешті, я натрапив на нього, на Путіна, і вивчив його біографію, його інтереси, його знайомих і т.д. і т.п. Я зрозумів, що він надійна людина, добре розбирається в тому, що перебуває в його сфері відповідальності. Водночас він ґрунтовний і сильний, дуже товариський і може легко входити в контакт з потенційними партнерами. Я впевнений, що ви вважатимете його висококваліфікованим партнером. Я глибоко переконаний, що його підтримають як кандидата у 2000 році, - сказав Єльцин.

Він демократ і знає Захід, - оприлюднено розмову Єльцина і Клінтона про Путіна 01

А під час розмови, яка відбулася 19 листопада 1999 року, Клінтон знову повертається до теми наступника і питає Єльцина, хто переможе на виборах.

- Звичайно, Путін. - відповідає Єльцин. - Він буде наступником. Він демократ і знає Захід, - додав він.

- Він дуже розумний, - відповів на це Клінтон.

- Він сильний. У нього є внутрішній стрижень. Він сильний внутрішньо. І я зроблю все можливе для його перемоги - законним шляхом, зрозуміло. І він переможе. Ви будете вести справи разом. Він продовжить лінію Єльцина, орієнтовану на демократію і розширення контактів Росії. У нього є енергія і мізки, щоб домогтися успіхів у цьому, - сказав Єльцин в кінці розмови.

Він демократ і знає Захід, - оприлюднено розмову Єльцина і Клінтона про Путіна 02

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3083827
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору