EN|RU|UK
 Політика України
  430  4

 Інтереси операторів транзитної реклами відстоюватиме нова Асоціація

Нова громадська організація "Асоціація операторів транзитної реклами" об'єднає провідні рекламні агентства і лідерів ринку реклами на транспорті.

Про це на офіційній сторінці написав Голова Правління Асоціації Сергій Кірій.

"Сьогодні триває активний розвиток рекламного ринку України. На жаль, досі компанії, що спеціалізуються на транзитній рекламі, не мали своєї асоціації, хоча цей напрям уже давно є одним з провідних на ринку, з біллінгом понад 330 млн грн на рік (за підсумками 2017 року), згідно з оцінками операторів і найбільших рекламних агентств", - зазначив Сергій Кірій.

За його словами, з огляду на швидке зростання обсягів і форматів, абсолютно очевидною стала необхідність створення організації, яка на громадських засадах консолідуватиме, стандартизуватиме і розвиватиме правила і підходи транзитної реклами.

Сергій Кірій наголосив, що членами Асоціації вже стали такі провідні гравці рекламного ринку, як "Мегатранспорт", "Старком", "Атлантіс". Найближчим часом учасниками об'єднання стануть найбільші мережеві рекламні агентства і оператори ринку, а надійним партнером і "провідником" - "Всеукраїнська рекламна коаліція".

"Місією організації буде вихід транспортної реклами на новий рівень - в один ряд з традиційними медіаканалами. Ми створимо методологію і розвиватимемо інструменти, необхідні гравцям ринку для його зростання і розвитку", - зазначив Сергій Кірій.

Голова Правління Асоціації операторів транзитної реклами зауважив, що нове об'єднання має намір підтримувати прямі міжнародні контакти, регулярно проводити семінари, конференції, впроваджувати навчальні програми, взаємодіяти з міжнародними фондами, асоціаціями та організаціями для досягнення поставлених завдань в найкоротші терміни. Низка комітетів та експертних комісій, що входять до складу організації, візьме на себе вирішення цих завдань.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3083815
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору