EN|RU|UK
 Політика України
  620  13

 Польща займає стабільну позицію щодо підтримки стратегічних інтересів України, - Дещиця

Польща займає стабільну позицію щодо стратегічних інтересів України.

Як передає Цензор.НЕТ, про це в ефірі Еспресо.TV розповів посол України в Польщі Андрій Дещиця.

"Насправді Польща займає стабільну позицію щодо стратегічних інтересів України. Йдеться про підтримку нас у протистоянні з Росією, продовження антиросійських санкцій, підтримку наших євроінтеграційних, євроатлантичних цілей. Польща де тільки може про це говорить на міжнародних форумах, наприклад у Радбезі ООН, де вона зараз є непостійним членом.

Що стосується історичного минулого, то це питання пов'язане з тим, що до влади в Польщі прийшли політичні сили, для яких історична політика є важливою в політичній площині. Ця історична політика стосується не тільки відносин з Україною, а й історії Польщі та її відносин з іншими державами", - сказав Дещиця.

За його словами, таким чином українсько-польське минуле стає частиною цієї історичної політики. Відомо, що між будь-якими країнами-сусідами є певні протиріччя, різні трактування минулого.

"Ті герої, які є для нас героями в минулому, не завжди можуть бути героями, а може навіть бути опонентами чи ворогами для наших сусідів. Але нам потрібно вибудовувати ці відносини з Польщею з розумінням того, що Польща для нас є стратегічним партнером, сусідом. Ми не можемо втрачати наших відносин через суперечності або різні трактування історичного минулого", - додав Дещиця.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3083769
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору