EN|RU|UK
 Економіка
  1626  3

 Конвертцентр з оборотом 210 млн грн ліквідували в Києві

Співробітники податкової міліції м.Києва під процесуальним керівництвом Київської міської прокуратури №10 припинили діяльність конвертаційного центру, оборот якого впродовж 2017-2018 рр. становив 210 млн грн.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу ДФС.

Конвертцентр з оборотом 210 млн грн ліквідували в Києві 01

В рамках розслідування кримінального провадження за ч.2 ст. 205, ч.5 ст. 27 ч. 3 ст. 212 КК України встановлено ​​групу осіб, які надавали підприємствам реального сектора економіки Київської області та м.Києва, послуги з формування незаконних валових витрат і переведення безготівкових коштів у готівку.

Для реалізації злочинних намірів учасниками угруповання було зареєстровано на підставних осіб, без мети здійснення підприємницької діяльності, низку суб'єктів господарювання. На їхні рахунки підприємства-вигодонабувачі перераховували безготівкові кошти за нібито придбані товари і послуги, які в подальшому знімалися готівкою в банківських установах і поверталися замовникам послуг за вирахуванням 12-13% "винагороди" за послугу з конвертації.

Загальний обсяг незаконно "проконвертованих" коштів упродовж 2017-2018 років з використанням реквізитів транзитно-конвертаційних підприємств становив понад 210 млн. гривень.

Конвертцентр з оборотом 210 млн грн ліквідували в Києві 02

Під час проведення 9 санкціонованих обшуків в офісних приміщеннях, місцях проживання фігурантів кримінального провадження, які задіяні в схемі з ухилення від сплати податків, розташованих у м.Києві, Київській, Житомирській, Чернігівській та Вінницькій областях, виявлено та вилучено 37 печаток фіктивних підприємств, грошові кошти в іноземній і національній валюті на загальну суму 1,9 млн грн, комп'ютерну техніку, мобільні телефони, фінансово-господарську документацію фіктивних підприємств, які використовувалися учасниками конвертаційного центру в своїй незаконній діяльності.

Конвертцентр з оборотом 210 млн грн ліквідували в Києві 03

Досудове розслідування триває.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3083741
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору