EN|RU|UK
 Події, Суспільство
  1714  12

 Працівники Рижівського гранітного кар'єру просять у Луценка захисту від рейдерів

Співробітники Рижівського гранкар'єру просять у генерального прокурора Юрія Луценка захисту від рейдерів і прокурорів.

Про це йдеться у відповідній заяві на ім'я генпрокурора, яку підписали 94 співробітники, передає "Апостроф".

"Гірники вважають, що Луценко єдиний, хто може зупинити захоплення Рижівського гранітного кар'єру колишнім главою наглядової ради ПрАТ "Рижівський гранітний кар'єр" Вадимом Ковальчуком і колишнім членом наглядової ради Миколою Коваленком, що здійснюється за підтримки співробітників прокуратури і національної поліції", - сказано в зверненні.

За даними авторів заяви, Ковальчук і Коваленко роблять чергову спробу захопити контроль над кар'єром після того, як законний керівник Сергій Корявченков організував і забезпечив капітальний ремонт обладнання та оновлення виробничої бази кар'єра. У зверненні перераховано назви обладнання, відремонтованого і закупленого в 2016-2017 роках.

"Без Корявченкова і фінансової допомоги з його боку втілити вказане було б неможливим. Однак над підприємством нависла серйозна загроза. Загроза його захоплення і припинення діяльності. Колишні голова наглядової ради Ковальчук і член наглядової ради Коваленко намагаються захопити контроль над підприємством", - заявляють робітники.

У документі уточнюється, що в серпні 2017 року Ковальчук та Коваленко вже робили спробу захоплення кар'єра. Керівництво підприємства було перереєстровано на підставі недійсних документів. Тоді нібито зусиллями Корявченкова і заступника міністра юстиції Олени Сукманової незаконну перереєстрацію зміни керівництва підприємства вдалося скасувати, про що писали ЗМІ й особисто заступник міністра.

Після цього Ковальчук зробив спробу захоплення кар'єра батальйоном бойовиків, але "завдяки згуртованості трудового колективу, проведеної співробітниками поліції операції, плани Ковальчука були зірвані, а захопленню підприємства вдалося запобігти".

Сьогодні, за словами трудового колективу Рижівського гранітного кар'єру, ключову допомогу рейдерам у захопленні підприємства, надає прокурор Генеральної прокуратури Олександр Жупіна, "який вже притягувався до відповідальності за втручання в господарську діяльність суб'єктів господарювання, що не стало перешкодою для втручання в господарську діяльність Рижівського гранітного кар'єру разом із посадовими особами Національної поліції України. Припускаємо, що він має особисту зацікавленість у результатах захоплення нашого підприємства", - сказано в заяві.

"Жупіна нібито ініціював накладення арешту на акції і заборону видачі реєстру акціонерів Рижівського гранкар'єру в рамках кримінального провадження, яке підлягає закриттю у зв'язку з тим, що є законна постанова слідчого про закриття кримінального провадження щодо одного й того ж діяння. Через арешт акцій і заборони на видачу реєстру, акціонери Рижівського гранітного кар'єру не мають можливості провести обов'язкові щорічні загальні збори, затвердити фінансові результати, визначити напрямки розвитку підприємства на майбутнє", - сказано в зверненні на ім'я Луценка.

Робітники просять особистого втручання Луценка "з метою припинення протиправних дій, а також просять дати оцінку діям співробітників національної поліції, Генеральної прокуратури та притягнути винних до відповідальності".

Працівники Рижівського гранітного карєру просять у Луценка захисту від рейдерів 01
Працівники Рижівського гранітного карєру просять у Луценка захисту від рейдерів 02
Працівники Рижівського гранітного карєру просять у Луценка захисту від рейдерів 03
Працівники Рижівського гранітного карєру просять у Луценка захисту від рейдерів 04

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3083694
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору