EN|RU|UK
 Суспільство
  1534  3

 Дніпро запустив продаж місць під парковки через ProZorro, - Transparency International Ukraine

Ініціатива команди міського голови Дніпра Бориса Філатова з визначення операторів паркувальних майданчиків через електронну систему ProZorro.Sale отримала схвальні відгуки від міжнародної антикорупційної мережі Transparency International.

"Дніпро запустив продаж місць під парковки через ProZorro.Продажі. Молодці. Простим кроком одну з найменш прозорих сфер управління комунальним майном роблять максимально прозорою. Бо буде видно хто, за яку ціну, під які умови… Молодці, Борисе Філатов та Яніка Мерило, що втілили та використали", - написав на своїй сторінці у Facebook виконавчий директор Transparency International Ukraine Ярослав Юрчишин.

Дніпро запустив продаж місць під парковки через ProZorro, - Transparency International Ukraine 01

Дніпро одним із перших в Україні запровадить досвід електронних аукціонів у сфері управління парковками. Наразі це - найефективніший для міста спосіб знайти постачальника якісних послуг і започаткувати прозорий механізм отримання коштів від операторів майданчиків. На аукціон нині виставлено перші вісім парковок у різних районах Дніпра. Для цих майданчиків ще не проводили конкурсу на загальних підставах. Такий крок дніпровської мерії підтримали також Олександр Стародубцев, який у 2014 році розпочав одну з найуспішніших українських реформ - реформу державних закупівель, і директор програми інноваційних проектів Transparency International Ukraine Віктор Нестуля.

Дніпро запустив продаж місць під парковки через ProZorro, - Transparency International Ukraine 02

Дніпро запустив продаж місць під парковки через ProZorro, - Transparency International Ukraine 03

"Респект Яніці Мерило та Борису Філатову за активне просування наших принципів у місті в багатьох сферах!" - зазначив Віктор Нестуля.

Якщо перші аукціони будуть успішними, у мерії Дніпра підготують відповідну нормативну базу, щоб і надалі визначати операторів парковок на електронних торгах.

Нагадаємо, раніше Дніпровська міська рада посіла двадцяте місце в рейтингу прозорості 100 найбільших міст України від міжнародної антикорупційної організації Transparency International. Порівняно з попереднім дослідженням муніципалітет поліпшив свій показник і піднявся на 46 позицій.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3083640
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору