EN|RU|UK
 Економіка, Київські новини
  3396  11

 АМКУ розпочав перевірку після розслідування журналістів про потрійні тарифи за евакуацію машин у Києві. ВIДЕО

Антимонопольний комітет розпочав перевірку ДП МВС України "Інформ-Ресурси" (його філій) і ТОВ "Вейп-Естейр" після розслідування журналістів.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це у Фейсбуці написала держуповноважений АМКУ Агія Загребельська.

"Після публікації матеріалу у виданні NashiGroshi розпочали перевірку ДП МВС України "Інформ-Ресурси" (його філій) та ТОВ "Вейп-Естейр" щодо дотримання ними вимог чинного законодавства про захист економічної конкуренції під час організації та здійснення евакуації тимчасово затриманих транспортних засобів.

За наявності у вас інформації, що може нам допомогти у проведенні перевірки, направляйте її на адресу vap@amcu.gov.ua або 03680, м. Київ-35, вул. Митрополита В. Липківського, 45", - повідомила Загребельська, пообіцявши інформувати про хід розслідування і його результати.

Зазначимо, в розслідуванні журналістів bihus.info йшлося, що з лютого 2018 року гроші за евакуацію неправильно припаркованих автомобілів у Києві отримує невелика фірма з Маріуполя ТОВ "Вейп-Естейр", яка виставляє рахунки за евакуацію в рази вищі за ринкові розцінки і затверджені державою тарифи.

При цьому автори розслідування з'ясували, що приватна компанія не вигравала жодного конкурсу і навіть не має власних евакуаторів.

Так, ще у 2017 році одержувачем коштів за примусову евакуацію неправильно припаркованих автомобілів було ДП МВС "Інформ-Ресурси". Вартість послуги була узгоджена спільним наказом Міністерства внутрішніх справ, Міністерства економічного розвитку і торгівлі та Міністерства фінансів.

Жодних змін у наказі відтоді не було, але у 2018 році водії-порушники отримують рахунки зі значно вищими цінами - 1500 грн навіть за мотоцикл або легкову машину. Гроші тепер йдуть не державі, а приватній фірмі ТОВ "Вейп-Естейр".

АМКУ розпочав перевірку після розслідування журналістів про потрійні тарифи за евакуацію машин у Києві 01

Цю компанію створено рік тому, в серпні 2017 року, для неспеціалізованої оптової торгівлі. Через півроку, у лютому 2018 року, вона отримала монополію на ринку примусової евакуації в Києві без будь-якого конкурсу. Як це сталося в офісі ДП МВС "Інформ-Ресурси" не знають.

У київській філії ДП кажуть, що це тимчасова угода і за роз'ясненнями радять звернутися в центральний офіс ДП МВС "Інформ-Ресурси".

При цьому в обох офісах не можуть сказати, чи є в маріупольської фірми власні евакуатори.

Тим часом, як ідеться в розслідуванні, насправді послуги з евакуації надає інша компанія - ТОВ "Експрес-Т". Саме вона працювала і рік тому, коли за послугу платили відповідно до затверджених МВС тарифами, а одержувачем коштів було ДП МВС "Інформ-Ресурси".

Детальніше дивіться в сюжеті.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3083591
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору