EN|RU|UK
 Політика України, Суспільство
  3688  51

 Розпочалася "брудна" кампанія зі знищення Аграрної партії, – заступник голови партії Олег Корбан

Засідання Стратегічної Ради Аграрної партії було зірвано.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав заступник Голови АПУ Олег Корбан. "Учорашній "зрив" засідання Стратегічної Ради партії підтвердив той факт, що розпочалася цілеспрямована технологічна "брудна" кампанія для розколу Аграрної партії України. Хтось зумисно хоче внести розбрат у нашій команді і тим самим знищити Партію!

Члени Статегічної Ради мали намір поспілкуватись із Віталієм Скоциком, щоби разом і злагоджено обговорити питання, які потребують його безпосереднього рішення як Голови АПУ. Головне з яких:
- Політична рада Аграрної партії України у своєму рішенні від 15 серпня 2018 року (з участю Віталія Євстафійовича і за реєстром учасників, який проводили співробітники Центрального апарату Партії) постановила Голові Партії, усім іншим посадовим особам та їхнім партійним організаціям до грудня 2018 року утриматися від співпраці з іншими політичними силами. Голові АПУ лише потрібно було підписати протокол цього рішення.
- Засідання Ради голів Аграрної партії України, яке відбулося 22 серпня 2018 року, більшістю голосів аналогічно підтримало позицію Політичної Ради про політичну самостійність Партії. За це рішення проголосували 18 голів обласних партійних організацій Аграрної партії України!

За всі рішення проголосувала більшість, як це прийнято в партіях, які базуються на демократичних засадах. А поява на засіданні Стратегічної Ради АПУ "тітушок" (інакше їх і не назвеш), нібито членів АПУ, та зумисно створеної так званої "вимоги" і "звернення від ініціативної групи" не дали змоги Голові партії Скоцику Віталію офіційно підписати рішення. При чому сам Віталій Євстафійович неодноразово наголошує про політичну незалежність! І в цій позиції ми всі його однозначно підтримуємо! Натомість, через дії противників виникли моменти недовіри та підозр! А важливі стратегічні рішення так і залишаються не підписані. Чи не саме цього хочуть наші вороги – розколоти нас, "купити" і забрати виборчі голоси прихильників Аграрної партії України?

Але я переконанай, не дивлячись на спроби наших "доброчинців", що всі факти буде проаналізовано і найближчим часом з’ясовано правдиві обставини! За підсумками виборів до органів місцевого самоврядування Аграрна партія України посіла третє місце, тому й не дивно, що ми почали перешкоджати основним гравцям на "політичному полі"!

Лише спільними зусиллями, внутрішньопартійною демократичною більшістю та непохитністю у поглядах ми можемо протистояти всім нашим опонентам! Ми відновимо справедливість, єдність і демократичні засади Партії!

P.S. Коментувати особисті наклепи, які зазначені у "зверненні", не вважаю за потрібне. Моя самоповага не дозволяє мені цього, і вважаю – це приниження не лише Голови та членів Стратегічної ради АПУ, але й усієї Партії!", - зазначив Олег Корбан.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3083442
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору