EN|RU|UK
 Економіка
  1582  16

 "Укрлендфармінг" Бахматюка продовжує розвивати власну мережу елеваторів

"Укрлендфармінг", один із найбільших у Європі аграрних холдингів українського бізнесмена Олега Бахматюка, що керує однією з найбільших в Україні мереж сучасних елеваторних комплексів загальною потужністю 2,6 млн тонн, продовжує модернізувати і збільшувати елеваторні потужності.

Так нещодавно "Укрлендфармінг" заявив про збільшення потужностей ще на 20 тис. тонн одноразового зберігання зернових вже на початку вересня, а також повідомив про відкриття додаткової лінії прийому на елеваторі в Житомирській області.

На елеваторі ТОВ "Зернопром Агро", який працює як для підприємств групи компаній ULF, так і для сторонніх поклажодавців, відкрито другу лінію прийому. Тепер елеватор обсягом 70 тис. тонн зберігання зерна може приймати дві культури зерна одночасно.

За словами директора елеватора Олександра Коцюбинського, відкриття другої лінії значно збільшує ефективність прийому зерна на елеваторі: "Житомирський регіон багатий на врожаї різних культур як ранніх зернових, так і пізніх. Тому для нас було критично важливим мати можливість одночасно завантажувати рапс і пшеницю, кукурудзу і соняшник. Це значно збільшує ефективність прийому зерна".

Основою технологічного обладнання Житомирського елеватора ULF є сучасні силоси, закриті стрічкові конвеєри, сушарка і норії канадської компанії AGI, очисне обладнання BϋHLER. Автоматизований відбір проб здійснюється однощуповими пробовідбірниками американського виробника GAMET. Атестована лабораторія з сучасним обладнанням цілодобово робить аналізи зерна. Суттєва перевага цього елеватора - пункт розвантаження і відвантаження зерна у вагони. 1,4 км власних під'їзних шляхів дають змогу виробникам і трейдерам відправляти свою продукцію безпосередньо з елеватора в порт.

Група компаній "Укрлендфармінг", яка налічує 11 територіальних кластерів із землеробства в 22 областях України, управляє однією з найбільших в Україні мережею сучасних елеваторних комплексів загальною потужністю 2,6 млн тонн із розвиненою транспортно-логістичної системою. "Укрлендфармінг" входить у лідери аграрного ринку України за обсягом земельного банку, а компанії агрохолдингу традиційно є одними з найбільших платників податків в Україні.

Новина публікується на правах реклами.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3083428
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору