EN|RU|UK
 Політика України
  1567  27

 У липні в Україні зафіксовано майже 200 спроб дестабілізації суспільства, - МінТОТ

У МінТОТ намагаються своєчасно відстежувати ці спроби і реагувати на них.

Міністерство з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб заявило про фіксування в липні майже 200 ситуацій, які були спрямовані на спробу дестабілізувати українське суспільство, повідомила прес-служба міністерства, передає Цензор.НЕТ.

До таких випадків належать, зокрема, вербування державою-агресором диверсантів, неправдиві повідомлення про мінування, незаконне виготовлення і розповсюдження нелегальної зброї та вибухонебезпечних предметів, уточнили в міністерстві.

Також у МінТОТ зауважили про загрозливу тенденцію - протягом останніх чотирьох років в Україні дедалі частіше спостерігаються акти вандалізму, насильства, релігійні та міжнаціональні провокації, маніпулювання історичними фактами, незаконне використання зброї та низка інших подій, які розхитують ситуацію всередині країни і роблять її вразливою ззовні.

"Через активні дії держави-агресора в Україні почали спостерігатися тенденції поляризації та радикалізації суспільства. Велика кількість радикально налаштованих організацій, які замість шляху діалогу обирають мову насилля, вандалізму, провокацій та низку інших подій, розхитують ситуацію всередині країни. Такі тенденції вигідні державі-агресору для їх використання ззовні", - йдеться в повідомленні.

У МінТОТ вважають, що тут замішані спецслужби РФ, які навмисно намагаються створювати напругу в Україні, щоб згодом перевести її в стадію конфлікту між українцями: "Тримаючи українців у постійній напрузі, спецслужби країни-агресора прагнуть перевести цю напругу до стадії конфлікту між громадянами України. Слід зазначити, що пропаганда - це лише частина доктринального підходу РФ, який полягає в послабленні України та прагненні розхитати ситуацію всередині країни не стільки військовим шляхом, скільки використанням ситуації крихкості, яку держава-агресор хоче привнести до нашого суспільства".

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3083392
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору